Wpis z mikrobloga

Oficjalne info: hejtuje kolesi nienawidzących kobiet, poniżających je oraz wypowiadających się o nas źle na wykopie. Taka grupa na wykopie jest dla mnie biedna umysłowo. Zaczepiają i nie mają honoru jak ktoś w końcu im pociśnie. Tyle w temacie.

Ogólnie wolę przekazywać pozytywną energię ale czasami no nie wyczymie ¯_(ツ)_/¯

#codziennyprzytulas dla każdego kto nie jest negatywnie zaczepny ()()()()()()()()

Przepraszam za wulgaryzmy z dnia wczorajszego świadczące o mnie źle ale nerwy no nerwy ;)))
TygrysiaLilia - Oficjalne info: hejtuje kolesi nienawidzących kobiet, poniżających je...

źródło: comment_1647927379lNwncNoe1wWooEuWneGdnj.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Rdzawo_brody98 teraz będę tak robić

Ale typ robi na mnie już drugi dzień nagonkę i ma swoich zwolenników którzy mnie gnębią więc czym różni się ich reakcja od mojej ;///

Ehhhh

Miłego kolego ()()()()()
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: wiesz, cierpliwość też ma swoje granice, które op z tamtego wątku często sprawdzał, naginał i tak dalej. No i w końcu "miarka się przebrała, mąka wysypała".

Reszta jego "wesołej twórczości" też nie powodowała, żeby pałać do niego jakąś sympatią. Owszem, @Tygrysia_Lilia zareagowała agresywnie, ale jak Ty byś zareagował, gdyby ktoś Cię trącał tym samym patykiem umorusanym w gównie przez kilka tygodni? Też by Ci w końcu puściły nerwy,
  • Odpowiedz
ale jak Ty byś zareagował, gdyby ktoś Cię trącał tym samym patykiem umorusanym w gównie przez kilka tygodni?


@lrllrlrr: Wrzucił na czarnolisto. To naprawdę bardzo proste. Mam wrzucić tutorial?
  • Odpowiedz