Wpis z mikrobloga

Oficjalne info: hejtuje kolesi nienawidzących kobiet, poniżających je oraz wypowiadających się o nas źle na wykopie. Taka grupa na wykopie jest dla mnie biedna umysłowo. Zaczepiają i nie mają honoru jak ktoś w końcu im pociśnie. Tyle w temacie.

Ogólnie wolę przekazywać pozytywną energię ale czasami no nie wyczymie ¯_(ツ)_/¯

#codziennyprzytulas dla każdego kto nie jest negatywnie zaczepny ()()()()()()()()

Przepraszam za wulgaryzmy z dnia wczorajszego świadczące o mnie źle ale nerwy no nerwy ;)))
TygrysiaLilia - Oficjalne info: hejtuje kolesi nienawidzących kobiet, poniżających je...

źródło: comment_1647927379lNwncNoe1wWooEuWneGdnj.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tygrysia_Lilia: Fajna inicjatywa i popieram ALE musisz wiedzieć że duża część tych "przegrywów" przeszła ciężkie chwile w swoim życiu (być może nadal przechodza) i nie bez powodu szkalują kobiety. Pamiętaj że każdy kij ma dwa końce. Miłego popołudnia i smacznej kawusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@maselkowykop ja wiem z niektórymi gadam i to spoko goście ale niektórzy przesadzają. Jak teraz jest na mnie nagonka, hejt i przemoc w moim kierunku. Czuje się gnębiona za swój błąd. Za dużo już tego ;/

Dzięki za wsparcie
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: Rozumiem Cie ale po co tak przeżywasz? Tez tak kiedyś przeżywałam ale trochę mi przeszło. Teraz nawet w pewnym wpisie napisałam kilka odpowiedzi i napisałam że więcej nie dyskutuje na dany temat, nie czytam odpowiedzi w moim kierunku. Jak przyjdzie powiadomienie że ktoś odpisał na mój komentarz to kliknę x i to wszystko. Nie odpowiem, nie wyświetle tych bzdur. Poprostu ich nie przeczytam ( )
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: I odrazu napisze że to nie ignorancja a poprostu wyjepka. Dobra metoda w tym miejscu. Pamiętaj też że tutaj liczba użytkowników męskich przewyższa liczba użytkowników płci damskiej. Raczej tu nic nie ugrasz. Ale próbuj, nikt Ci zabroni. ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: taki typ co jest przegrywem ale wypisuje w necie pod każdym zdjęciem (nawet reklamą) teksty w stylu "hej piękna" "pozdrawiam cieplutko, może jakiś spacerek?" "Ale masz uroczy usmieszek, ze mną byś była jeszcze bardziej uśmiechnięta" itp. wierząc że któraś ich zechcę przez to.
  • Odpowiedz