Wpis z mikrobloga

Poznałem kilka lat temu w CSie pewnego ruska. Nie wiem jak ma na imię nawet, znamy się po nickach, czasami zagramy wspólnie, nic wielkiego. Chłopak ma 17 lat obecnie i pojawił się temat tego całego #!$%@?, który putin rozpętał.
Co mi przekazał:
- Większość ludzi niestety popiera atak na Ukrainę
- Starsza część społeczeństwa chce powrotu ZSRR, wspomnienia dzieciństwa itp.

To w sumie tłumaczyłoby urojenia putina bo jakby nie patrzeć 70 lat na karku.

- Część osób potrafi jednak myśleć i stoją przeciwko, w swoim gronie krytykują putina, jeszcze inna część ma #!$%@?
- Nie odczuł jakoś za bardzo zamykania się sklepów - i tak nie mógł z nich skorzystać bo były poza jego zasięgiem finansowym,
- On sam się nigdzie nie wybiera, docenia możliwość zamulania przed kompem w csa i dotę. Jego rodzina straciła znajomych w nalotach na tereny Ukrainy zajmowane teraz przez ten twór zwany DNRem
- KFC, Burger King normalnie dostępne

Jeśli ktoś będzie miał jakieś sensowne pytanie do takiego nastolatka to w sumie mogę przekazać i zobaczymy co odpisze. Zastrzegam tylko, że trolle, debilne pytania zignoruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
  • 16
@Spajkuss: > Uważa, że Rosja nie planuje zaatakować Polski bo nie ma ku temu powodów. Rosja nie chce mieć granicy z NATO. W mediach według niego nikt nie wspomina nawet o Polsce w jakimkolwiek stopniu, brak naganiania na nas.

a to ciekawe, rozumiem ze na Ukraine to pewnie od 2014 non stop nagonka?