Wpis z mikrobloga

@PiterParter: buduje się, tylko nie nazywa się wielką płytą, a domami z prefabrykatów (dokładnie tym właśnie była wielka płyta). U nas się mało tego buduje (nie wiedzieć czemu) - na zachodzie jest tego dużo więcej i jest to wysokiej jakości architektura.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
no nie wiem, mi to przypomina jednego szura z tagów koronawirusowych który robi wśród czarmanderów za specjalistę w gałęzi medycyny i sam siebie nazywa "medykiem" a gdzieś po drodze się kiedyś wydało że jest zwykłym pielęgniarzem w Niemczech i jako autorytet wzywał do nieszczepienia ludzi


@PeterGosling: a potem się obudziłeś i okazalo że się zesrałeś z tych swoich dopowiedzeń, ekspercie od wszystkiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suqmadiq2ama: pamiętaj że rozmawiasz z ekspertem od:
- medycyny
- budownictwa
- konstrukcji stalowych
- socjologii
- konfliktów zbrojnych
- epidemiologii.

A swoje info o moim zawodzie zasięgnął od równie przygłupiego kolegi, trollkonta pisowego( ͡º ͜ʖ͡º)

Btw @PeterGosling to już nie jestem salowym, jak pisał twój kolega przygłup z neuropy, który wyjasniony przeze mnie usunął konto?( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
powiedz mi gdzie popełniłem błąd merytoryczny


@PeterGosling: jeśli masz na myśli temat konstrukcji stalowych to nie mam o nich pojęcia i nie udaję że jest inaczej. Jeśli chodzi o to co o mnie pisałeś to patrz wyżej.

Wiem natomiast że w tematach medycyny powielasz bzdury pokroju Fiałka i co gorsza plujesz na każdego kto ma wiedzę ale nie plecie podobnych głupot. Nihil novi, nauczyłem się w ostatnich dwóch latach że z
pamiętaj że rozmawiasz z ekspertem od:

- medycyny

- budownictwa

- konstrukcji stalowych

- socjologii

- konfliktów zbrojnych

- epidemiologii.


@DunningKruger: w sumie pełna racja, zawsze architektom wmawiają że tak naprawdę muszą się znać na dosłownie wszystkim żeby uciągnąć ten zawód XD
@DunningKruger: Ja z miłości do ojczyzny walczę z wiatrakami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I kolejny klasyk z typowego szura - gdy nie masz nic do powiedzenia, przyczep się do stażu konta, bądź wyszukuj wpisy na zdyskredytowanie oponenta. Czuć twardą szkołę sowieckiej propagandy.