Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Och #!$%@? zaraz będziemy #!$%@?ć kocopoły o nazewnictwie i różnicach między spoiną a spawem, wtc się nie zawaliło od uderzenia samolotu i pożaru i tylko ostatnie głąby bez cienia technicznego rozumu powielają masowo te kity mając większość głosów za sobą. Za 50 lat kto dożyje to doczyta, szkoda strzępić ryja, z tej kuli ognia wypadł pod nogi komuś w idealnym stanie paszport pilota który nie potrafił latać jednosilnikową cessną.
  • Odpowiedz
dopóki nie przetniesz to nie jebnie nawet jak będzie lekko galaretkowata bo stal pracuje i się rozciąga i kurczy nawet bez pożarów


@suqmadiq2ama: lol nie masz zielonego pojęcia o mechanice budowli i statyce XD

@PeterGosling: Zbudowalem więcej konstrukcji stalowych niż widziałeś na zdjęciach w internecie
  • Odpowiedz
Oficjalne raporty o dziwo są uzasadnieniem inwazji na bliski wschód i mają taką samą wartość jak ruskie o inwazji na ukraine


@suqmadiq2ama: tak, tak oczywiście. Tylko filmy z napisami żółtymi tak jak morda papaja są dobrym źródłem wiedzy na ten temat.

resztek ropy z samolotu


@suqmadiq2ama: ty nawet nie wiesz jakiego paliwa używa się w samolotach XD a próbujesz wypowiadać się na temat katastrofy lotniczo-budowlanej.
  • Odpowiedz
Zbudowalem więcej konstrukcji stalowych niż widziałeś na zdjęciach w internecie


@suqmadiq2ama: i wciąż nie rozróżniasz zastrzału od krzyżulca i uważasz że jak stal się grzeje to nie traci na nośności.

Domyślam się że co najwyżej młotek na budowach podawałeś.
  • Odpowiedz
Oficjalne raporty o dziwo są uzasadnieniem inwazji na bliski wschód i mają taką samą wartość jak ruskie o inwazji na ukraine


@suqmadiq2ama: tak, tak oczywiście. Tylko filmy z napisami żółtymi tak jak morda papaja są dobrym źródłem wiedzy na ten temat.

resztek ropy z
  • Odpowiedz
  • 2
@PeterGosling w WTC belki były też wolnopodparte więc wyginając się spadały i obciążały kolejne pietra. Od tego ataku zmieniono sposób konstruowania takich budynków by co piąta (?) kondygnacja wytrzymała upadek tych nad nią.
  • Odpowiedz
No i znowu ci cymbale udowodnić mam że wiem? A Ty jakie masz kwalifikacje na podstawie których podważasz to co piszę?


@suqmadiq2ama: żadne, ja się uczę i jestem w stanie oddzielić dobre źródło od złego, w przeciwieństwie do ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PeterGosling: daj sobie spokój, szurowi spawaczowi nie wytłumaczysz.

@suqmadiq2ama: przeczytaj może to Elevated temperature material properties of stainless steel
KaiserBrotchen - > No i znowu ci cymbale udowodnić mam że wiem? A Ty jakie masz kwali...

źródło: comment_1647872815ufDxOzXXjUaIq74r1gjbDh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
DYPLOM, TUV, LLOYDS z zakresu o którym mowa


@suqmadiq2ama: i wciąż uważasz że rozgrzanie stali nie wpłynie na jej nośność bo nawet jak się nie grzeje to się minimalnie kurczy i rozciąga? XD

a ty masz pewnie wyższą szkołę płukania czereśni z pierdziszewa


@suqmadiq2ama: ja tam skończyłem jedną z najlepszych szkół technicznych na świecie, ale możesz ją nazywać jak tam chcesz xd
  • Odpowiedz
@huggus: osobiście uważam ważący około 30 ton samolot może mieć mocniejsze #!$%@?ęcie niż losowy pocisk, ale porównując, architekturę pominąłeś w obliczeniach to że technologia budowania wieżowców u USA w latach 70 i technologia budowania bloków na Ukrainie w latach 70/80 mogły się różnić
  • Odpowiedz
@Edi93: Słupy ze stali a36 były z blach grubości 10cm a #!$%@?ły się jak świetlówka z prędkością swobodnego spadania? Stal się nie rozsypuje jak szkło, słupy by sterczały dalej według tej macierewiczowej teorii
  • Odpowiedz
DYPLOM, TUV, LLOYDS z zakresu o którym mowa


@suqmadiq2ama: i wciąż uważasz że rozgrzanie stali nie wpłynie na jej nośność bo nawet jak się nie grzeje to się minimalnie kurczy i rozciąga? XD

a ty masz pewnie wyższą szkołę płukania czereśni z
  • Odpowiedz