Wpis z mikrobloga

@ranking: myślę, że są w stanie wykorzystać atom, ale żeby nie ryzykować atomowego odwetu praktyczniejsze będzie dla nich użycie broni chemicznej
@ranking moim zdaniem to że Rosja przegrywa to nie jest prawdą. Surowce nadal sprzedają EU, sankcję sa na papierze, ruacy dalej niszczą UA i pozwoli prą do przodu. Jeszcze miesiąc i zachód zapomni. Niestety ale ruscy będą tracić sprzęt i ludzi i przeć nadal.
@xiv7: odwetu od kogo? Ukraina jak wiadomo pozbyla sie glowic atomowych. NATO nie zostanie zaatakowane to tez nie bedzie odwetu. a bron atomowa to bron jak kazda inna. mysle, ze spokojnie moga #!$%@? atomowka na jakims odludziu Ukrainy byleby tylko postraszyc i pokazac, ze moga.
@nn-borg: myślę, że w NATO mają jakieś rakiety atomowe do natychmiastowego użycia wycelowane w Rosję na wypadek wystrzelenia takich rakiet przez Rosję, niezależnie gdzie by doleciały, tak jak to było za PRL, choćby po to, żeby ich na wszelki wypadek zneutralizować
@xiv7: To czy to atomówka czy nie dowiesz się dopiero po wybuchu (kilka rakiet zdolnych przenosić głowice Rosja już wytrzeliła na Ukraińskie cele). Jeśli chodzi Ci o odwet za Ukrainę, to prędzej wjebią się wojskiem niż zmasakrują pół świata :)
To czy to atomówka czy nie dowiesz się dopiero po wybuchu (kilka rakiet zdolnych przenosić głowice Rosja już wytrzeliła na Ukraińskie cele)


@GniewnyOsz: myślę, że zachodni wywiad wiedziałby o tym w chwili wystrzelenia takiej rakiety