Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was dalej ma wątpliwości co do zajebistości Leclerca? Ten chłop jest z tej samej gliny co Verstappen, to dwie perły swojego pokolenia. W równych autach nikt nie jest w stanie im zagrozić, a ich walka zawsze jest ostra, ale pełna szacunku. Liczę na sezon pełen ich pojedynków, ich jazda koło w koło, to poezja dla mych oczu. To nowi Bogowie tego sportu, kiedyś będą o nich robić filmy.

#f1
Pobierz c.....i - Czy ktoś z was dalej ma wątpliwości co do zajebistości Leclerca? Ten chłop ...
źródło: comment_1647801364E2y6poUHTrBoNuqoNb3Ter.jpg
  • 18
@chianski: Verstappena można nie lubić, ale jeśli o skille to jest top topów i to nie podlega dyskusji, a kto myśli inaczej to jest idiotą. Co do Leclerca, obecnie jedyny z "młodych", który może walczyć z Verstappenem. Ale poczekajmy czy będzie w stanie walczyć z Holendrem na przestrzeni całego sezonu.. Bo kiedy idzie to jest równie świetny co Ver, ale zobaczymy jak będzie świetny kiedy nie będzie szło i jak głowa
@chianski nie mam nic przeciwko żeby nagrali o nich taki film jak o pojedynku Nickiego Laudy i Jamesa Hunta ale jednak tor torem, ale nienawiść poza torem też by się przydała :D
@chianski: A ja lubię Maxa, bo nie #!$%@? się w tańcu. Lubie też Leclerca, bo dla mnie to taki fajny, być może skromny chłopaczek z Monako. Lubię go oglądać jak te video są z paczkami na święta BN. Dziś Leclerc pięknie wykazał się cierpliwością i konsekwencją. Zaś Maxowi być może brakło cierpliwości. Niemniej cieszył mnie ten wyścig, tak do 5-7okr do końca, bo niestety w pracy byłem i musiałem popracować na