Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: Próbowałem wcześniej innych treści, ale z tą mentalnością nic się nie zrobi już, moderacja błyskawicznie usuwała, a jak zostawiałem tak jak tu na noc, to zaraz te same konta minusowały i zostawiały nieprzychylne komentarze i same posty też szybko leciały na łeb. To wrzuciłem z ciekawości, a dzielę się tym z wami jak ktoś byłby ciekaw ich reakcji.
@Arverine może mają historię adresu IP i już Cię blokują. Spróbuj używać internetu mobilnego (przy każdym rozłączeniu się i podłączeniu masz inny adres IP) lub skorzystaj z VPNa, który będzie wskazywał, że jesteś w FR.
@Arverine: Moje konto u nich wytrzymało 5 minut :)

Miałem później plan wrzucać im zmanipulowane filmiki z kotkami, bo wtedy se wymyślili, że wszystko będzie zasrane kotkami. Zrobiłem nawet filmik, gdzie na początku były kotki, a po jakimś czasie pojawiały się materiały z wojny.

Niestety nie wrzuciłem go, bo miałem problem z ponownym zarejestrowaniem się i mi się odechciało.

Jak chcesz, to możesz spróbować im to wrzucić ( ͡º ͜
no to nie zdążyłem nawet zobaczyć. Były jakieś reakcje?


@spunky: dwa wezwania do moderatora w tym jeden z uszczegółowieniem o ukraińskiej propagandzie

jesteś pewny, że spadło? Wykop psuje linki do pikabu. Ten jest zepsuty


@spunky: tak, bana dostałem xD

404 mi wyskakuje jak przechodze do posta bezpośrednio z mojego profilu