Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy przeszkadzało by Wam gdyby Wasza druga połówka była totalnym leniem? Jesteśmy ze sobą od trzech lat, a razem mieszkamy od ponad roku. Jesteśmy zaręczeni, wstępna data ślubu też już jest, ale ja mam wątpliwości.
Moja partnerka owszem chodzi do pracy, ale tak naprawdę na tym kończą się jej dzienne obowiązki. Sprzątanie, pranie, sprzątanie po kocie (którego ona chciała, a teraz chce jeszcze psa XD), wyrzucanie śmieci, robienie zakupów, poczta, weterynarz etc. wszystko jest na mojej głowie. Nie pamiętam kiedy moją dziewczyna wyszła z jakąkolwiek inicjatywą zrobienia czegokolwiek od siebie. O wszystko trzeba się prosić. Nie ugotuje, bo nie umie, potrafi nawet jajecznice #!$%@?ć, nie pozmywa, bo ma suche dłonie i jej się hybrydy zniszczą. Tak jest ciągle. Nie wspomnę już o tym, że wynajmujemy mieszkanie za 2500 zł z czego ja płacę 1800, no bo ja więcej zarabiam. Oczywiście jemy za moje, i auto tankujemy też za moje, z tym, że ja pracuję z domu, a różowa jeździ samochodem. Ostatnio mieliśmy rocznicę i stwierdziła, że chciałaby założyć rodzinę. Ja zdębiałem. Nie mamy własnego mieszkania, ona pracuję w gówno-robocie za 2800 netto. Jeździmy 15 letnim fordem i ona powiedziała, że chce dziecko, bo młodsza nie będzie. A jak myślicie kto się by dzieckiem musiał zajmować? NO JA . Oprócz tego jej starzy.. stary ma firmę budowlaną zarabia w #!$%@? pieniędzy, dusi grosz tak zwany, a matka prowadzi warzywniak. Mają 2 mieszkania. Teraz uwaga, mieszkania stoją puste i co miesiąc płacą za nie czynsz, bo ktoś im zniszczy XD Stary twierdzi, że zniszczą mu mieszkanie w wielkiej płycie które 30 lat nie widziało remontu. Spoko. Dwa mieszkania stoją puste, a my płacimy 2500zł za mieszkanie na Ochocie. Odkąd pamiętam nie mieliśmy żadnego wsparcia, bo mój przyszły teściu twierdzi, że jestem nierobem bo pracuję zdalnie z domu, teściowa ok, ale zaborcza i strasznie lubi zawracać dupę. Jedynie moi rodzice, którzy są na emeryturze coś nam czasami pomogą. Nie wiem co robić mam tego dość.
#zwiazek #logikarozowychpaskow #rozowypasek #depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6235a3af235197128b2cdcad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym się ewakuował z tego związku. Przecież ona się nie zmieni po ślubie, i po urodzeniu dziecka. To ty będziesz się zajmował wszystkim. Długo tak nie pociągniesz. Zastanów się czy warto sobie życie układać z kimś takim.
@AnonimoweMirkoWyznania: czy może być coś jeszcze gorzej czy wszystkie elementy są już źle? Miałem kiedyś taką gwiazdę, co nie pracowała ale cały dzień nic nie robiła tylko głównie FB i Insta. Ale jak jej powiedziałem - sprzątaj, to sprzątała. Gotuj - gotowała. Ale i tak się ewakuowałem i Tobie też polecam, nie ma co się męczyć z pasożytami ( ͡° ͜ʖ ͡°)