Wpis z mikrobloga

  • 0
@symetrysta przecież on pisał, że dla Polski lepiej by było się Putina przyłączyć xd uważał też, że atak na szpital ginekologiczny na Ukrainie to był fake.
  • Odpowiedz
ale oczywiście to jest nieważne, bo powiedział że odpieranie prywatnej własności jakiegoś oligarchy jest przestępstwem.


@symetrysta: Cześć. W słowie "odbierać" jest literka "b", którą czytamy jak "б"
  • Odpowiedz
@symetrysta: Ale tu chodzi o to, na jaką narrację Janusz poświęca więcej uwagi i wysiłku. Ale kuce są zbyt ograniczone umysłowo, albo zaślepione, żeby dostrzec takie rzeczy.
  • Odpowiedz
Ale tu chodzi o to, na jaką narrację Janusz poświęca więcej uwagi i wysiłku. Ale kuce są zbyt ograniczone umysłowo, albo zaślepione, żeby dostrzec takie rzeczy.


@Mikka: Zdecydowana wiekszosc ma narracje w druga strone az sie rzygac chce od tych bezmyslnych pelikanow, ktorzy tylko powtarzaja to co uslyszeli w TV i kazda zmiana tego ich triggeruje.
  • Odpowiedz
@symetrysta: W ogóle nie potępił Putina. Stwierdził, że Putin "zwariował" w kontekście usprawiedliwienia własnej głupoty i ślepoty na doniesienia o możliwości inwazji. Argumentacja w stylu: "jak zawsze miałem rację, po prostu to ze światem jest coś nie tak". Wystarczy wejść na jego twittera, aby zobaczyć, że codziennie nawala po kilkanaście wpisów atakujących Ukrainę.
  • Odpowiedz
  • 1
@GrazynianJanuszanu

Bez sensu z takimi gadać. Zaraz się zacznie ,,Pan Korwin miał na myśli" i pokrętne tłumaczenie.

No przecież to wy sami tłumaczycie Korwina co miał na myśli. Ten wpis jest tego potwierdzeniem.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Może #!$%@?ć bzdury, ale nadal jest inteligniejszy od 80% społeczeństwa, a to co robi to czysta atencja, ja nie biorę jego słów wszystkich na poważnie a wy się spinacie bo polityk coś tam mówi xD
  • Odpowiedz
Tymczasem atakowanie państwa bez wypowiedzenia wojny jest zbrodnią - niezależnie od tego, czy giną żołnierze, czy cywile.

A działania Rosji są bez sensu!


@vrim: On nie pisze, że atak na Ukraine jest zbrodnią, ale atak bez wypowiedzenia wojny. Czyli gdyby wypowiedział wojne i robił to co robi to by żadnej zbrodni wg niego nie było.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Może by były zbrodnie, ale o innym charakterze. Ten konkretny atak to zbrodnia, ponieważ nawet wojny nie wypowiedziano, nie postawiono jakiegoś ultimatum.
  • Odpowiedz
@symetrysta: ... a jeśli Korwin coś powiedział kilka lat temu, to już się nie liczy? Przecież zawsze chwalił się, że jako jedyny polityk w Polsce nie zmienia poglądów. I dalej popiera Rosję jaki Putina, który teraz po prostu oszalał.
  • Odpowiedz
@symetrysta: fikołka robisz... Dam Ci przykład: "Hitlera nie popieram, ale to co robił dla Niemczech jest dobre" Widzisz różnicę? Korwin popiera matkę Rosje, bo go cycem karmiła. Kiedy komuniści odbierali majątki polskiej arystokracji, jakoś Rodzina Korwina uchowała się od strat. Mam znajomego, jego ojciec to były SB od lat 60, znany w kręgach ówczesnej władzy. Wiem, jak to działało. Wystarczyło współpracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
  • Odpowiedz