Wpis z mikrobloga

Wstyd mi, że kiedyś na tego człowieka i jego ugrupowanie zagłosowałem. Na szczęścię jest to etap w życiu, z którego najczęściej się wyrasta wraz z wejściem w dorosłość i zderzeniem z rzeczywistością, w której trzeba egzystować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Colargololo: mam podobnie. Ale myślę, że konfederacja też ma go dosyć. Chociaż nie śledzę ostatnio niczego poza sytuacją na Ukrainie. Od polskiej polityki już mi się rzygać chce, więc mogę się mylić.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: przecież on od początku wojny potępia Putina i nazywa go szaleńcem, ale oczywiście to jest nieważne, bo powiedział że odpieranie prywatnej własności jakiegoś oligarchy jest przestępstwem. XD
  • Odpowiedz
@symetrysta:

przecież on od początku wojny potępia Putina i nazywa go szaleńcem, ale oczywiście to jest nieważne

No zapodaj mi cytat lub linka do wypowiedzi gdzie potępia działania Putina na Ukrainie
  • Odpowiedz
przecież on od początku wojny potępia Putina i nazywa go szaleńcem, ale oczywiście to jest nieważne, bo powiedział że odpieranie prywatnej własności jakiegoś oligarchy jest przestępstwem. XD


@symetrysta: od początku wojny stoi po stronie onuc. Nie tak dawno twierdził że zbombardowany szpital nie jest szpitalem i że to ukrainska manipulacja.
  • Odpowiedz
przecież on od początku wojny potępia Putina i nazywa go szaleńcem


@symetrysta: szaleńcem to można nazwać człowieka który próbuje się ścigać z koniem na zawodach, a nie zbrodniarza wojennego odpowiedzialnego za śmierć tysięcy ludzi xD nie błaźnij się typie.
  • Odpowiedz
przecież on od początku wojny potępia Putina i nazywa go szaleńcem, ale oczywiście to jest nieważne, bo powiedział że odpieranie prywatnej własności jakiegoś oligarchy


@symetrysta: twoje projekcje nas nie interesują.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Wykopki be like lykamy propagandę a inne wojny np. te wywołane przez amerykę to się nie liczą i w ogóle tego nie ma i nie ma o czym rozmawiać jest tylko Rosja i Ukraina
  • Odpowiedz