Wpis z mikrobloga

Napisałem maila dzisiaj do Decathlonu:

W związku z Państwa wsparciem dla zbrodniarza wojennego Putina i braku potępienia ludobójstwa nie będę już nigdy więcej robić zakupów w Państwa sklepie.

Powinniście się wstydzić bo to hańba i zupełny brak człowieczeństwa.


Pewnie mnie oleją ciepłym moczem ale właśnie stracili klienta co kupił już tam wcześniej 4 rowery i masę innych pierdółek. Niech się pie*****. Jakie polecacie alternatywy?

#ukraina #wojna #rosja #decathlon #sport #rower
  • 42
@malinq: przecież wychodki wiadomo nie od dziś, że mają problem z logicznym myśleniem, bo to margines społeczeństwa. Wystarczy, że maili takich jak opa będzie milion i ten milion klientów faktycznie nic nie będzie kupować, to za jakiś czas w efekcie kuli śnieżnej przy większej ilości niezadowolonych, przestanie się górze kalkulować pozostać w Rosji, bo straty z innych krajów zaczną przeważać nad zyskami z tego jednego. Ale do takich wniosków by dojść,
@malinq: no mam wątpliwości czy to może cokolwiek dać pisząc do ogólny mail do polskiego oddziału Decathlonu, który ma francuskiego właściciela.
@Tenczlowiektutaj:

wychodki wiadomo nie od dziś, że mają problem z logicznym myśleniem, bo to margines społeczeństwa

trzeba mieć iq chociaż nieznacznie wyższe niż 80 i zdolność abstrakcyjnego myślenia lepszą, niż u psa


@Tenczlowiektutaj: ładnie się przedstawiasz. Po co tu siedzisz w takim razie?
@reveil: straty oceniono na 21,37 zł. Skoro wszyscy bojkotują te francuskie sieci, to ja się pytam skąd ten parking pod Leroy Merlin taki #!$%@?, że nie ma gdzie zaparkować. Jak nic stamtąd nie potrzebuję, to bojkotuję, ale jak mi się #!$%@? uszczelka w kranie albo strzeli żarówka, to nie bojkotuję. Hipokryzja i brak konsekwencji.
@Tenczlowiektutaj: no spoko, masz swoje zdanie, ja mam swoje i podzielam to co napisał Villanova czyli pewnie mają już i tak wszystko przekalkulowane. Wiem, że kropla drąży skałę, jednak to "pismo", które przygotował op trochę bawi.
Tak czy siak, Twoje dodatki do dyskusji w postaci oceny osób (a chyba w szczególności mnie) o innym zdaniu jako margines społeczeństwa czy sugerowanie, że poziom mojego myślenia jest gorszy niż u psa jest po
@evilonep: ale nie zdajesz sobie sprawy ze skali, jaką mogą ludzie wywrzeć. Ja rozpocząłem bojkot w kilku firmach, w których mam znajomych. I to są duże korpo. Jeśli się uda, Decathlon straci przynajmniej 1mln zł przez moją działalność. A takich jak ja jest dość dużo.
@malinq: no właśnie ty nie za bardzo wiesz jak działają firmy, szaraczek z obsługi klienta zamyka po kilkadziesiąt albo więcej maili dziennie a jego przełożony sprawdza losowo kilka w miesiącu żeby ocenić pracownika, czy ty myślisz że tam ludzie na wyższych stanowiskach nie mają co robić tylko czytać maile od idiotów? xD

szaraczek dostanie takie maila, pomyśli "hehe ale debil", pokaże maila osobom obok, pośmieszkują i się ucieszy że ma zamknięte
w dużych firmach obsługa klienta polega na szybkim zamknięciu zgłoszenia/zakończeniu rozmowy telefonicznej


@Loginconajmniej4znaki: jeżeli problem jest rozwiązywalny przez konsultanta. W tym przypadku nie jest i powinien być teoretycznie eskalowany. We wszystkich firmach w których pracowałem do tej pory tak było.