Wpis z mikrobloga

Napisałem maila dzisiaj do Decathlonu:

W związku z Państwa wsparciem dla zbrodniarza wojennego Putina i braku potępienia ludobójstwa nie będę już nigdy więcej robić zakupów w Państwa sklepie.

Powinniście się wstydzić bo to hańba i zupełny brak człowieczeństwa.


Pewnie mnie oleją ciepłym moczem ale właśnie stracili klienta co kupił już tam wcześniej 4 rowery i masę innych pierdółek. Niech się pie*****. Jakie polecacie alternatywy?

#ukraina #wojna #rosja #decathlon #sport #rower
  • 42
@reveil: ja kiedys pisalam do przychodni,ze pediatra zle zdiagnozowala (stara #!$%@?) i ¯\_(ツ)_/¯ nic nie odpisali. Nie cierpie tego kraju ale jak ma tu byc putin to juz #!$%@? lepsze znane zlo
@evilonep: przecież właśnie chodzi o to w bojkotowaniu firm. Studentka dostanie maile i w raporcie dostanie ktoś wyżej. Socjal nindża zgłosi kolejne smutne buźki w raporcie tygodniowym. Niech mały procent osób postąpi tak jak OP to tabelka w excelu zacznie się świecić na czerwono. Jak przełożysz to na cały region to wielka mądra głowa na górze dwa razy się zastanowi co się mu bardziej opłaca.
Jak przełożysz to na cały region to wielka mądra głowa na górze dwa razy się zastanowi co się mu bardziej opłaca.


@ultimateteam_pl: Tylko ta wielka mądra głowa to rodzina biliarderów z Francji i wydaje mi się, że oni już dawno obliczyli co im się bardziej opłaci....