Wpis z mikrobloga

Napisałem maila dzisiaj do Decathlonu:

W związku z Państwa wsparciem dla zbrodniarza wojennego Putina i braku potępienia ludobójstwa nie będę już nigdy więcej robić zakupów w Państwa sklepie.

Powinniście się wstydzić bo to hańba i zupełny brak człowieczeństwa.


Pewnie mnie oleją ciepłym moczem ale właśnie stracili klienta co kupił już tam wcześniej 4 rowery i masę innych pierdółek. Niech się pie*****. Jakie polecacie alternatywy?

#ukraina #wojna #rosja #decathlon #sport #rower
  • 42
  • Odpowiedz
@reveil: masz 11 lat? #!$%@?łeś zapewne polską studentkę, która jedynie sprawdza czy zamówienie zostało wysłane itd xD Jeszcze jakbyś się wysylił i pisał to do jakiś dyrektorów na linkedinie czy coś
  • Odpowiedz
@evilonep: Kto wie może przekaże to wyżej? A może stwierdzi że nie warto dla nich pracować i walnie papierami? Nie mam złudzeń, wiem że szansa jest nikła ale może jak im przychody spadną to ktoś się zastanowi i odgrzebie setki podobnych wiadomości od różnych ludzi to się zastanowi?
  • Odpowiedz
@reveil: ja kiedys pisalam do przychodni,ze pediatra zle zdiagnozowala (stara #!$%@?) i ¯\_(ツ)_/¯ nic nie odpisali. Nie cierpie tego kraju ale jak ma tu byc putin to juz #!$%@? lepsze znane zlo
  • Odpowiedz
@evilonep: przecież właśnie chodzi o to w bojkotowaniu firm. Studentka dostanie maile i w raporcie dostanie ktoś wyżej. Socjal nindża zgłosi kolejne smutne buźki w raporcie tygodniowym. Niech mały procent osób postąpi tak jak OP to tabelka w excelu zacznie się świecić na czerwono. Jak przełożysz to na cały region to wielka mądra głowa na górze dwa razy się zastanowi co się mu bardziej opłaca.
  • Odpowiedz
Kto wie może przekaże to wyżej?


@reveil: XD, Bo ludzie na górze nie czytają gazet i nie mają internetu.
Panie dyrektorze! Ktoś nas zbojkotwał, Co ale dlaczego? wojna Rosja? Czemu nic o tym nie wiem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@evilonep: studentka nawet jeśli nie z tym jednym mailem, to z setką pójdzie już wyżej, to efekt kuli śnieżnej dlatego trzeba wywierać presję tak jak OP.
  • Odpowiedz
Jak przełożysz to na cały region to wielka mądra głowa na górze dwa razy się zastanowi co się mu bardziej opłaca.


@ultimateteam_pl: Tylko ta wielka mądra głowa to rodzina biliarderów z Francji i wydaje mi się, że oni już dawno obliczyli co im się bardziej opłaci....
  • Odpowiedz
#!$%@?łeś zapewne polską studentkę


@evilonep: zapewne do maila kontaktowego ma dostęp ktoś o wyższych kompetencjach i nie zdziwię się jak podniesie tę kwestię na spotkaniu ze swoim przełożonym. Serio nie wiecie jak działają firmy? xd
  • Odpowiedz