Wpis z mikrobloga

  • 29
Czy wiecie że

Art.  96. Kodeksu rodzinnego:

Rodzice wychowują dziecko pozostające pod ich władzą rodzicielską i kierują nim. Obowiązani są troszczyć się o fizyczny i duchowy rozwój dziecka i przygotować je należycie do pracy dla dobra społeczeństwa odpowiednio do jego uzdolnień.

W ładniejszych słowach opisuje, że:

Zróbcie sobie dziecko aby miał kto pracować w fabryce smrodu a później zginąć na wojnie albo coś...

#antynatalizm #dzieci
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HAL__9000: @HAL__9000: Racjonalnie prawidłowe. Deluzyjna ekstyncja. Bardzo źle jeśli kiedykolwiek przestałoby istnieć - jedyna racjonalna i poprawna wizja foliarzu. Nie przestanie się cieszyć w tym ja bo jest jeszcze after life.

@Conscribo Nie słuchaj go, ten człowiek ma urojenia schizofreniczne. Musiałem tu odpowiedzieć bo urojeniowcy poblokowali mnie.

@UnderThePressure Prawda panie urojenie?
  • Odpowiedz
@HAL__9000: @mimiron Pożyteczny racjonalnie związek chemiczny. Kwas Deoksyrybonukleinowy. Z szacunku z wielkiej litery. I bez minusa. Bo Mistrz inteligentnego Projektu nie jest Godny Mimusa. Amen. Bóg zapłać. Urojenia, to nie tu.
  • Odpowiedz
@Manumortis: Moja babcia jest coraz bardziej słaba. Ma 92 lata, demencję, miażdżycę, cukrzycę, Alzheimera, Parkinsona, nadciśnienie, cholesterol i dużą nadwagę. Bardzo mi jej żal. Tak ją kocham :(
  • Odpowiedz