Wpis z mikrobloga

@aegispolis:

Polecam jeszcze dowiedzieć się o tym, co to jest prawdopodobieństwo i statystyka.


Pisałem maturę z matmy, gdy nie była ona obowiązkowa. Baaa, nawet zdałem. I to dobrze. Więc coś chyba wiem w tym temacie. W przeciwieństwie do Ciebie, rzucającego nic nie znaczące ogólniki tego typu.

Ty kiedyś i tak umrzesz, a jakbyś skoczył z mostu, to też byś umarł. Czy wobec tego zaczynasz każdy dzień od skoku na główkę na
isałem maturę z matmy, gdy nie była ona obowiązkowa. Baaa, nawet zdałem. I to dobrze. Więc coś chyba wiem w tym temacie


@DanteTooMayCry: O STARY XDDDDDDD

Widzisz, tu jest problem z szurami. Myślicie, że jesteście już mądrzy, a jesteście dopiero na etapie podstawowej matury, gdy wszyscy inni pokończyli dawno studia xD A maturę podstawową na te >70% to zda średnio inteligentny szympans.
@aegispolis:

Widzisz, tu jest problem z szurami. Myślicie, że jesteście już mądrzy, a jesteście dopiero na etapie podstawowej matury, gdy wszyscy inni pokończyli dawno studia xD


Pięknie się zaorałeś. Screen i w ramkę. Nie ogarniasz matmy na podstawowym poziomie. Polecam wziąć kartkę i policzyć.

Myślicie, że jesteście już mądrzy


Mówi typ co na mądre posty nie jest wstanie odpisać, tylko ucieka z tematu jak szczur z tonącego okrętu xD. Wróć do
Pięknie się zaorałeś. Screen i w ramkę. Nie ogarniasz matmy na podstawowym poziomie. Polecam wziąć kartkę i policzyć.


@DanteTooMayCry: Jak żeś to wyliczył? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja z żadnego tematu nie uciekam, tylko piszesz takie bzdury, na które już słyszałeś odpowiedzi setki razy, tylko po prostu robisz wtedy "nanana, nie slysze cie/nie wierze ci". Nie ma sensu z tobą rozmawiać. Do tego zwyzywałeś moje umiejętności matematyczne
@aegispolis:

Ja z żadnego tematu nie uciekam, tylko piszesz takie bzdury, na które już słyszałeś odpowiedzi setki razy, tylko po prostu robisz wtedy "nanana, nie slysze cie/nie wierze ci".


Tak tak xD. Niezawodnie ten sam argument xD. "Nie mam czasu" albo już "słyszałem setki razy"... co nie przeszkadza potem odpowiadać kilkanaście albo kilkadziesiąt razy w innym temacie na głupoty, gdzie nie trzeba się mierzyć z danymi.

Na takie głupoty zawsze macie
@aegispolis:

Ale co dawaj? Czy ty poważnie myślisz, że będę ci teraz rozwiązywał jakieś zadanka, co mi podeślesz? I zdajesz sobie sprawę, że w edukacji wyższej matematyka wygląda zupełnie inaczej? :P


O nie nie. Żadnego podsyłania, bo znajdziesz odpowiedzi na necie. Maturkę napiszesz pod czujnym okiem, ale wiadomo, że żeś ściemniająca #!$%@? xD.

No w ogóle nie jestem zaskoczony, że żadnych takich pytań bez odpowiedzi nie było. ( ͡° ͜
@DanteTooMayCry: To zadasz to pytanie konkretne? Jedną szansę masz tylko.

O nie nie. Żadnego podsyłania, bo znajdziesz odpowiedzi na necie. Maturkę napiszesz pod czujnym okiem, ale wiadomo, że żeś ściemniająca #!$%@? xD.


Co xD Ty poważnie zamierzasz się lansować podstawową maturą z matematyki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bulletproof-50: Widzisz w tym właśnie problem jest, że nie potrafisz odróżnić publikacji naukowej od medialnego artykułu. Od samego początku pandemii to samo. Mieszanie opinii z badaniami, aby udowadniać, że naukowcy hipokryci i się mylą. Stara śpiewka.

w skórcie nikt Ci #!$%@? nie zagraża bo się zaszczepiłeś

To rozumiem, że do szpitala nie pójdziesz, jak zachorujesz? Podpisałeś stosowny dokument, że rezygnujesz z pomocy medycznej?