Wpis z mikrobloga

@aegispolis:

No bardzo legitnie, jak się odwołujesz do wolności. Bo ta wolność szurów przekłada się bezpośrednio na odebranie wolności i śmierć innych. Ale jak tego nie zrozumiałeś przez 2 lata, no to już żadna wiedza do ciebie nie dotrze raczej.


wolnosc drugiego czlowieka konczy sie tam gdzie zaczyna sie bezpieczenstwo drugiego, jezeli uwazam ze szczepionki nie sa bezpieczne to chyba mam prawo sie nie szczepic i szczepionki sa od tego zeby
wolnosc drugiego czlowieka konczy sie tam gdzie zaczyna sie bezpieczenstwo drugiego


@JohnRamboo: O, ciesze się, że się zgadzamy w kwestii konieczności obowiązku szczepień, bądź lockdownów dla niezaszczepionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jezeli uwazam ze szczepionki nie sa bezpieczne to chyba mam prawo sie nie szczepic


No właśnie nie. Bo ty sobie tylko uważasz, mimo że to nie jest prawda, a to że tak nie jest, a za
@aegispolis:

O, ciesze się, że się zgadzamy w kwestii konieczności obowiązku szczepień, bądź lockdownów dla niezaszczepionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


mam prawo do wlasnego zdania, ciala i wolnosci wyborow. Nie uwazam szczepionek za bezpieczne rozwiazanie i prosze o uszanowanie mojej wolnosci. Boisz sie wirusa to zaszczep siebie i swoich bliskich. Bedziesz bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No właśnie nie. Bo ty sobie tylko
mam prawo do wlasnego zdania, ciala i wolnosci wyborow.


@JohnRamboo: No właśnie, wolności SWOJEGO wyboru. Tyle że nie szczepiąc się podejmujesz go też za innych, więc tutaj, jak sam wcześniej stwierdziłeś, się twoja wolność kończy.

Boisz sie wirusa to zaszczep siebie i swoich bliskich. Bedziesz bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A czy podpiszesz dokument, że zrzekasz się prawa do opieki medycznej i nie będziesz zajmował miejsca pod
@aegispolis:

No właśnie, wolności SWOJEGO wyboru. Tyle że nie szczepiąc się podejmujesz go też za innych, więc tutaj, jak sam wcześniej stwierdziłeś, się twoja wolność kończy.


podejmuje go tylko za samego siebie, ewentualnie za ludzi ktorzy sa pod moja prawna opieka. O ile nie zauwazyles kazdy kto chce moze sie w kazdej chwili zaszczepic. Kazdy PODEJMUJE WYBOR SAM. Chcesz byc "bezpieczny" to sie zaszczep, nie boisz sie choroby to sie nie
@aegispolis:

No właśnie, wolności SWOJEGO wyboru. Tyle że nie szczepiąc się podejmujesz go też za innych, więc tutaj, jak sam wcześniej stwierdziłeś, się twoja wolność kończy.


Bredzisz. Bosh... zielonka, a odpalił się na wykopie jakby stali nad z nim pistoletem i kazali postować.

Nieszczepiony nie równa się chory.
Szczepiony może się równać chory.

Więc wolność się nie kończy. W innym wypadku należy powiedzieć i przestrzegać również:

Kierowca równa osoba, która doprowadza
@JohnRamboo: No jak ty do dzisiaj nie zrozumiałeś, na czym polegają szczepienia, to już ja ci raczej nie wytłumaczę. Zapętliłeś się na błednym założeniu, że nie szczepiąc się wpływasz tylko na SWOJE zdrowie, a to zwyczajnie nieprawda. Użyj google trochę, doedukujesz się i już przestaniesz błądzić.

@DanteTooMayCry: Polecam jeszcze dowiedzieć się o tym, co to jest prawdopodobieństwo i statystyka. Ty kiedyś i tak umrzesz, a jakbyś skoczył z mostu, to
@aegispolis: tak jakby jeszcze tylko ktoś wierzył w te gówno wymyśloną epidemie... śmiertelna choroba którą normalny człowiek przechodzi w kilka dni często nawet bez wiedzy że ją ma. A ze ludzie umierali no ktoś słaby to i na grypę umrze a zablokowanie całkowite szpitali pomogło przejść na tamten świat ludziom chorym na zupełnie co innego. Jedyne co to niektórym kasa się zgadzała dlatego tak straszyli ...
@aegispolis: No ale podobno mowili ze szczepionki pomagaja tylko w lagodzeniu przebiegu a nie w zapobieganiu rozprzestrzeniania? Podobno wiadomo to bylo od poczatku tylko szury sobie cos wymyslily. To jak to w koncu jest? I nie wyskakuj mi tutaj z argumentem ze bedac niezaszczepionym zablokujesz miejsce komus w szpitalu bo to co sie #!$%@? przez ta covidowa paranoje to jest zbrodnia jakas.
@aegispolis:

Zapętliłeś się na błednym założeniu, że nie szczepiąc się wpływasz tylko na SWOJE zdrowie


Nigdzie nic takiego nie napisalem. Powtorze to jeszcze raz zalozeniem szczepionki jest ochrona PRZEDE WSZYSTKIM osoby ZASZCZEPIONEJ. Jezeli chcesz byc "bezpieczny" to sie szczepisz iloma tam dawkami chcesz a jezeli nie obawiasz sie wirusa badz masz podejrzenia co do skutecznosci lub/i bezpieczenstwa szczepionki to nie. Nie widze w czym masz problem.

Tak na marginesie to tez