Wpis z mikrobloga

@Vedar: Bez żadnej dawki przez czas wirusa byłem w Pradze, Majorce, Wiedniu, Sycylii i miesiąc pracowałem zdalnie z Kampanii pod amalfi. W Polsce standardowo góry, morze i Mazury. To wszystko połączone z gra w piłkę 3 razy w tygodniu(a wiec wspólne przejazdy, prysznice itp), każdy weekend imprezy w tłumie. Nie zachorowałem nawet - chyba. Na ten moment opłacało się nic nie brać.
@OhMichal:

no gdyby tak jak Ty, wszyscy uwierzyli ruskiej propagandzie i się NIE zaszczepili, to byśmy się jeszcze bujali z COVIDem parę lat.


No tak by było XD

Podatków też możesz nie płacić


Nieironicznie to. To jest mój plan na życie, płacić jak najmniej podatków. Na razie idzie dobrze, a będzie jeszcze lepiej. No ale jednak #!$%@? się jeździ po tych waszych drogach publicznych, chyba powinieneś więcej się dołożyć.

Pasożyty zawsze
@PinochetsHelicopterTours: Całkowicie się z Tobą zgadzam - nie ma obowiązku płacić podatków, nie ma obowiązku uczestniczyć w "teoretycznym tworze" jakim jest "społeczeństwo". Jest to wyłącznie decyzja powodowana wygodą i chęcią skupienia się na innych kwestiach niż:
- samodzielne wymyślanie leków
- samodzielne budowanie dróg
- samodzielne zdobywanie pożywienia
- samodzielne pozyskiwanie materiałów na budowę schronienia.

Ten "teoretyczny twór" to jedynie konstrukt, który pozwala masom dzielić się odpowiedzialnościami w zamian za wymierne
@OhMichal: Nigdy nie przyłączałem się do żadnego "społeczeństwa" i to nie moją rolą jest gdziekolwiek wyjeżdżać, a raczej rolą tego "społeczeństwa", jeśli nie chce ono mieć ze mną nic wspólnego. Oczywiście gdyby tylko w ogóle istniało.

Fajny komentarz, ładnie opisałeś system oparty na wolnej wymianie handlowej między niezależnymi jednostkami. 4-
Zaszczepiłem się, bo nie ma powodu żeby nie skorzystać z możliwości jakie daje współczesna nauka żeby zmniejszyć konsekwencję chorób dla bardziej zagrożonych osób oraz dla społeczeństwa.


Właśnie dla tego nie warto z wami dyskutować XD Gdzie szczepionka zmniejszała twoją transmisje wirusa XD, zatrzymałeś sie na 2021 roku jak wybitny Minister Zdrowia mówił, że jak sie zaszczepisz to nie będziesz przechodził tej choroby, a gdy nie będziesz przechodził to nie będziesz transmitował tego
@van-der-staas:

O przepaści w szpitalach między zaszczepionymi, a niezaszczepionymi w czasie, gdy szczepionka była jeszcze aktualna.


Podaj te statystyki tutaj, jestem ich ciekaw, tylko pokaż dane na przestrzeni ostatnich miesięcy, a nie ogólna statystykę od stycznia zeszłego roku, gdzie większość osób było nie zaszczepionych.
@van-der-staas:

Jesteś w pełni trzeźwy? Bo masz wyraźne problemy z przekazaniem swoich myśli.


Tak, jestem w pełni trzeźwy. W 2020 roku szczepionki były potrzebne, bo panował śmiercionośny wirus (przy kilkuset zakazonych) , teraz przy 12 tysiącach zakażeń tego samego wirusa już szczepionki nie potrzebne.
@OhMichal:

no gdyby tak jak Ty, wszyscy uwierzyli ruskiej propagandzie i się NIE zaszczepili, to byśmy się jeszcze bujali z COVIDem parę lat.


O widzę, że kolega zaszczepił się dla tego żeby wykurzyć wirusa z Polski.
Dzięki wam, całe szczęście, że mamy w Polsce was- dzięki wam udało się go wyeliminować !
@Emnesti:

Brawo dla nieugiętych, pandemia nagle poszła do lamusa gdy pojawił się realny problem. Ku waszemu zdziwieniu "nie zdechłem" tak jak wielu z Covidian mi to wieściło.

Myślcie sobie co chcecie, ale bardzo dobrze, że Polacy nie przystaną na wszystko i powiedzą "takiego wała". Wam marzy się społeczeństwo na wzór Angoli, którzy wezmą wszystko z góry bez namysłu i jeszcze będą wyciągać ręce po więcej.

Pamiętam te czasy jak ludzie bali
W tym rzecz. Właśnie dlatego nie brałem trzeciej dawki. Wirus zmutował do postaci, która zdrowym ludziom najprawdopodobniej wcale nie zagraża, a szczepionki nie zmieniły się nic a nic. IMHO od jakiegoś czasu jest prawdą, że mamy nieskuteczną szczepionkę na niegroźnego wirusa. Prowadzę aktywny tryb życia, nie palę, prawie nie piję, ale sobie z tym nie poradziłem. Do południa 37 stopni i "jakiś niewyraźny", a wieczorem majaki i ból chyba każdej możliwej części
@Vedar: > no to tobie się udało, ale mogłeś nieświadomo przenosić wirusa i pewnie tak było.. o tym niestety Twój chłopski rozum nie pomyślał..

Ty świrku jakbyś był zaszczepiony 10 dawkami też byś przenosił.
@PinochetsHelicopterTours:

Ale w pewnym sensie zaczyna być ci przykro. Nie będziesz wyróżniać się już z tłumu owieczek.


Jakbym chciał się wyróżniać założyłbym krótki rękaw w zimę.
To zupełnie nie o to chodzi...
Nie chciało mi się marnować 10 min na spotkaniach z Policją, czy tłumaczyć starszej Pani, zaaferowanej propagandą na TVP Info, ale jak widać, nie tylko starsi łykają wszystko co się im powie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damilele:

tylko pokaż dane na przestrzeni ostatnich miesięcy, a nie ogólna statystykę od stycznia zeszłego roku

I dalej

W 2020 roku szczepionki były potrzebne, bo panował śmiercionośny wirus (przy kilkuset zakazonych) , teraz przy 12 tysiącach zakażeń tego samego wirusa już szczepionki nie potrzebne.

I później cytujesz moje słowa

Wirus zmutował do postaci, która zdrowym ludziom najprawdopodobniej wcale nie zagraża, a szczepionki nie zmieniły się nic a nic.

Wiedziałem, że nie