Wpis z mikrobloga

@van-der-staas: ale o jakich danych statystycznych ty mówisz ?

Za to jeżeli dla Ciebie dowodem ważniejszym od danych statystycznych jest Twoje samopoczucie to xD....


I jak się zasczepiłeś to już nagle Covid nie straszny ?

Ja nie mogłem zbić 40 stopni gorączki i prawie wyplułem płuca.


A to coś się zmieniło XD ?

No i dzisiaj już szczepienie się nie ma sensu, kiedy ten wirus jest już taką grypką, a szczepionki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damilele:

ale o jakich danych statystycznych ty mówisz ?

O przepaści w szpitalach między zaszczepionymi, a niezaszczepionymi w czasie, gdy szczepionka była jeszcze aktualna.

A to coś się zmieniło XD ?

Jesteś w pełni trzeźwy? Bo masz wyraźne problemy z przekazaniem swoich myśli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
I jak się zasczepiłeś to już nagle Covid nie straszny ?


@damilele: Nie, ja miałem w dupie Covid od początku do końca, bo jestem względnie młody , wysportowany i niepalący. Zaszczepiłem się, bo nie ma powodu żeby nie skorzystać z możliwości jakie daje współczesna nauka żeby zmniejszyć konsekwencję chorób dla bardziej zagrożonych osób oraz dla społeczeństwa. Z tego samego powodu kupuję auta z pierdyliardem poduszek powietrznych i zapinam pasy mimo że
  • Odpowiedz
@damilele: no gdyby tak jak Ty, wszyscy uwierzyli ruskiej propagandzie i się NIE zaszczepili, to byśmy się jeszcze bujali z COVIDem parę lat.
Podatków też możesz nie płacić i drogi nagle nie znikną. Pasożyty zawsze były częścią społeczeństwa..
  • Odpowiedz
  • 4
Co łączy antyszczepow ze szczepionymi?
- nigdy nie będą w pełni zaszczepieni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@van-der-staas: widzisz, a ja chorowałem raz (potwierdzone pcr) i tez mi nic nie było. Ostatnio moi bliscy znajomi mieli koronę pomimo 2ch szczepień i przeszli to tak samo jak ja, prawie bezobjawowo. Co ciekawe jakimś cudem się od nich nie zaraziłem pomimo braku szczepień, a koronę miałem prawie rok przed nimi ;)
  • Odpowiedz
Piszesz to jakbyś zalecial przy najmniej na księżyc a tak naprawdę ludzi wokół gowno to obchodzi, nie przyjąłeś to nie przyjąłeś i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzThim:

Ostatnio moi bliscy znajomi mieli koronę pomimo 2ch szczepień i przeszli to tak samo jak ja, prawie bezobjawowo.

W tym rzecz. Właśnie dlatego nie brałem trzeciej dawki. Wirus zmutował do postaci, która zdrowym ludziom najprawdopodobniej wcale nie zagraża, a szczepionki nie zmieniły się nic a nic. IMHO od jakiegoś czasu jest prawdą, że mamy nieskuteczną szczepionkę na niegroźnego wirusa.
Prowadzę aktywny tryb życia, nie palę, prawie nie piję, ale sobie
  • Odpowiedz