Wpis z mikrobloga

W obliczu ataku Rosji na Ukrainę prorosyjski stosunek Węgrier jest potępiany przez wszystkie strony. I teraz wyobraźmy sobie co by było gdyby w takim momencie Bosak czy Dziambor udał się na Węgry i zrobił sobie fotkę z liderami węgierskiej prorosyjskiej partii. Główna z płomieniem i oklepane hasełka o onucach, wstawianie zdjęcia przez 60 lat jako rzekomy dowód na agenturę.

W tym samym czasie Konfederacja składa projekt ustawy utrudniającej zdobywanie wiz i dostęp do rynku pracy przez Rosjan.

Ha tfu na hipokryzję lewicy

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazneuropy #konfederacja #polityka
źródło: comment_1647434030MBrSj3Q1McruaiHnMy1DP3.jpg
  • 13
@Ktore_to_juz_konto: ale kogo obchodzi stosunek wegier do tego, chyba tylko przeemocjonwoanych pajacow z netu. liczy sie balans zyskow i strat, wegry nie sa zadna strona w tym konflikcie i podejscie dobieraja do tego co lezy w ich interesie.
@hekktik: przeczytaj o co mi chodzi, bo chyba nie zrozumiałeś. Nie oceniam postawy Węgier (chociaż akirat uważam że w ich interesie byłoby okazać wsparcie Ukrainie), poza wojną nie mam nic przeciwko interesom z Rosją, natomiast chodzi mi o sam fakt hipokryzji neuropy w ocenie zachowań.