Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85: Mówisz o tym samym gościu co chowa się przed ludźmi i osłania go kordon, bo boi się własnego społeczeństwa, albo o tym kolesiu w okularach co razem z jastrzębiem niszczy naszą gospodarkę i zalewa nas podatkami?

Ale rozumiem, że już 80% minumum się szykuje na wyborach xD

W dupie mam polityczne upodobania. Większość tutaj żyje jak robactwo we własnym kraju, a teraz dojdą nowe problemy. Polecam się zmierzyć pierw z
Czy mam rację myśląc, że niezależnie od politycznych upodobań jest to dla nas obecnie dobra wiadomość i tylko debil albo ruski troll będzie uważał inaczej?


@MarcelinaM85: Nie, szkoda że wrócili cali i zdrowi.

Pozdrawiam serdecznie
@ZuluScout: Doskonale Cię rozumiem ale nie wiem czy zauważyłeś, że napisałam tam takie jedno kluczowe słowo które w zasadzie jest sednem całego wpisu: obecnie Serio uważasz, że to jest odpowiedni czas na gruntowne zmiany w rządzie w Polsce?
@MarcelinaM85: Patrząc, że umacnia się pozycja pisu i mają możliwość przepychania fikołków prawnych, to myślę, że lepszego timingu już nie będzie by zmienić scenę polityczną w kartonie.

Co do kandydatów, to już za cholery nie wiem. Powiedzmy, że ten kraj jest tak czy inaczej skazany na jakiś gospodarczy upadek. Minie ten burdel na wschodzie, to ludzie dopiero zobaczą w jakiej sytuacji nasz kraj się znajduje.
to dla nas obecnie dobra wiadomość


@MarcelinaM85: nie.

UE nie zaakceptowała tej wizyty i zrobili tylko zamieszanie wypowiadając się o interwencji NATO.
Narobili tylko smrodu... i samojebek bo już planują następne wybory. Polityki "po trupach do celu" - ciąg dalszy.
Nawet była plotka o przedterminowych wyborach tej wiosny: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Beda-przedterminowe-wybory-Gowin-KACZYNSKI-W-POTRZASKU-01-02-2022
@MarcelinaM85: dokładnie tak jest jak mówisz i te dzbany nas wszystkich naraziły jadąc tam. Kaczka robi sobie kampanie stawiając na szalę 38mln istnień typowe dla pisowców kiedyś w mniejszej skali