Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: Mam Astrę K po przesiadce z Astry H. Już wiem, po 3 miesiącach posiadania, że wnętrze w Astrze K będzie skrzypieć jak stara kura za jakiś czas. Za to w Astrze H po 7 latach jeżdżenie nic a nic. Taki oto obraz nowoczesnej motoryzacji z downsizingem pod maską i twardymi plastikami wewnątrz...
  • Odpowiedz
@TytanowyxJanusz: Już nie poruszając jakości tego wnętrza, bo chodzi tu o wygląd, to moja subiektywna opinia jest taka, że wnętrze z golfa 4 mogło by być wklejone do samochodu o 15-20 lat starszego i nikt nie zwróciłby na to uwagi. Zbyt stare jak na swoje czasy
  • Odpowiedz
Może nie takie popularne, ale to był hit :-)


@chwed: O #!$%@?, wiedziałem, że Multipla nie jest najpiękniejsza z zewnątrz, ale tyle się naczytałem o wygodzie, że myślałem że chociaż w środku jakoś wygląda. xD
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: W tym wątku są wrzucane praktycznie wszystkie typy starych wnętrz xD i akurat Oplowego layoutu bym się nie czepiał, bo jest po prostu zajebiście użyteczny, a osobiście ani razu nie pomyślałem o tym, że jest brzydki, dopóki nie zobaczyłem tego posta xD i nadal tak nie myślę
  • Odpowiedz