Wpis z mikrobloga

tl;dr: p0lkom pęka dupa, bo to głównie im rośnie konkurencja zarówno na rynku pracy, jak i matrymonialnym, i klasycznie starają się tworzyć jakąś obrzydzającą "przeciwnika" (inceli, którzy "nie chcą Polek", w praktyce to oni są odrzucani) narrację.

@anoysath: wiem, że to tylko heheszkowy mem, ale ten widoczny chociażby w komentarzach przedmówców ból dupki normików (głównie różowych i ich przydupasów-simpów) o te Ukrainki i to, że rzekomo incele (na pewno też prawiczki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monkiusz: masz wypaczoną wizję Ukrainy. Ukraina może nie jest jakoś super bogata ale to nie kraj trzeciego świata. Mają tam internet, smartphony, a przede wszystkim rozum i godność człowieka. Patologicznego przegrywa szczególnie z poczuciem (buhahaha) wyższości, bo ma jakąś chorą wizję, że "jak nie bije to dobry mąż" żadna Ukrainka nie będzie chciała, nikt nie jest aż tak zdesperowany. Zresztą Ukrainki nie są w Polsce od wczoraj, a jakoś nie widzę
@Kundzia999: To, że mają smartfony nie zmienia faktu, że w większości to oni przyjeżdżają do pracy u nas, a nie na odwrót oraz więcej jest i było Ukrainek chętnych na Polaka niż Polek chętnych na Ukraińca. Sama ilość też zrobi swoje, Tinder zweryfikuje XD Polskie księżniczki nagle mogą mieć mniejszy ruch w interesie.
@Kundzia999: masz rację ale tam gdzie polka stwierdzi "idz się powieś do niczego się nie nadajesz", bo ofc nie masz tych min 185cm 20cm i ciała kulturysty, dobrego samochodu, domu itd itp. ukrainka zobaczy człowieka. @AnulkaS34d: mój sąsiad ma i bardzo sobie chwali po 15 latach wreszcie znalazł sobie kogoś kto go kocha i szanuje, no i przede wszystkim nie jest toksyczny dla niego, bo przecież wiercenie śruby w brzuchu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwaz1: ja nie wiem skąd Wy bierzecie to przeświadczenie, że kobieta się za facetem poniżej 180 cm nie obejrzy, nawet nie odnosząc się do przykładów z własnego życia tylko patrząc na ulicę jakoś za rączkę popierdzielają i niscy, i grubi, i z zakolami.