Wpis z mikrobloga

@xiv7: ten naród to w większości ameby umysłowe, wczoraj grałem w CSa i oczywiście w #!$%@? tam kacapow, zawsze gdy tylko zaczyna się mecz to pierwsze co człowiek słyszy to „ruski jest?, kto gawarit pa ruski?”. Jak odpowiedziałem ze nikt po rusku nie gada i ze jestem z polski to usłyszałem, ze powinienem zacząć się uczyc ruskiego bo Polska będzie następna xD to jest niebywałe ze mentalność tego bydlęcego narodu w
@xiv7 Rosjanie to nie są ludzie jak Europejczycy. może i niektórzy są podobni do nas ale sa zdecydowanie jak reszta istot z Azji. nie znają humanitarności, empatii i szacunku do ludzkiego życia. przemoc i tematy około związane to zawsze było ich esperanto. możesz się kłócić że jest inaczej ale insekty z Azji nadają się tylko na najemników których nie szkoda wysłać na najtrudniejsze walki xD
@xiv7 czysto hipotetycznie - gdyby to Polska była agresorem i w TVP by mówili jak to pomagamy sąsiadom uwolnić ich od agresji nazistów, to jestem więcej niż pewna, że taka dziennikarka zostałaby w 5 minut okrzyknięta "lewakiem" albo "nawiedzoną babą", TVP wyciągałoby brudy jej rodziny do 4 pokoleń wstecz, a na wykopie konserwy klaskalyby uszami na myśl o tym, że ta kobieta straci pracę, bo przynajmniej hehe lewaków dupa boli
Powiedzcie mi co ludzie w Rosji mają we łbie


@xiv7: homo sovieticus - „zniewolony przez system komunistyczny klient komunizmu – żywił się towarami, jakie komunizm mu oferował. Trzy wartości były dla niego szczególnie ważne: praca, udział we władzy, poczucie własnej godności. (...) Homo sovieticus wymaga teraz od nowych «kapitalistów», by zaspokajali te potrzeby, których nie zdołali zaspokoić komuniści. Jest on jak niewolnik, który po wyzwoleniu z jednej niewoli czym prędzej szuka