Wpis z mikrobloga

@Thorrand: Aaa miałoby to sens. Pamiętam na początku wojny mówiło się że może Anonymous coś znajdą na temat smoleńska i temat ucichł. Dzisiaj mówi że to już potwierdzone wina Tuska i Putina
@Herrera_:

Co niby mieliby znaleźć? W zasadzie to niemal wszystko jest już wiadome.
Jedyna „nowa" informacja, która w tej sprawie miałaby zostać ujawniona, to czy przyczynienie się rosyjskich nawigatorów do tej katastrofy, było celowym działaniem? Czy wynikało wyłącznie z ich niekompetencji.

To wszystko.
@Herrera_: Może stad- w Polsce jestem sporadycznie, wczoraj przyleciałem, włączyłem TV i po dosłownie 5 minutach na TVP info słyszę gościa, który w dłuższej wypowiedzi mówi, ze (cytuje z pamięci) "Dopiero dwa lata później Tusk pozwolił putinowi zabić prezydenta Kaczyńskiego" . Myślałem, ze mnie #!$%@?, nie sadziłem, ze to aż tak daleko zaszło. Naprawdę nie spodziewałem się, ze taka wypowiedz, jest możliwa. Może to efekt srania ludziom do mózgu od dawna.
@Herrera_ Macierewicz zaczął opowiadać, że skoro Rosjanie używają bomb kasetowych na Ukrainie to prawdopodobnie właśnie takim ładunkiem zaatakowano tupolewa (#!$%@? z tym, że to technicznie niezbyt możliwe).