Wpis z mikrobloga

Skonczylem Horizon Forbidden West. Okolo 55 godzin, 53% gry. Bardzo fajna fabula, dosyc zawila ale ladnie wszystko przedstawione i wytlumaczone. Podoba mi sie motyw SF. Grafika sztos, gameplay najlepszy z wszystkich open world'ow. Zdecydanie warta 250-300 zl i jedna z gier dla ktorej warto kupic konsole :) polecam bardzo.

#ps4 #ps5
  • 5
@abralinc: a ja nie kumam zachwytu , mam ja 2 tydzień, i szczerze to sie mecze , nawet nie chce mi sie w nia grac. Wszystko powtarzalne , to samo co w pierwszej czesci, fabula jest zlepkiem wielu innych gier (w szczególności mass effect , zenici itd ) . Ta czesc nie wprowadza nic fajnego , sterowanie maszynami , tragedia, walki z mniejszymi wrogami,powtarzalne i monotonne , bugi i sterowanie to
gameplay najlepszy z wszystkich open world'ow.


@abralinc: elden. ring. niecierpie open worldow przez ich #!$%@? dizajn, a po elden juz totalnie nie siegne po zaden open world, po prostu dizajn tam #!$%@? wszystko.
@koniecswiatajestbliski: gralem, nie siadlo mi w dluzszej perspektywie. nudne puzzle dungeony, dziecieca stylistyka mnie odpycha na dluzsza mete, niszczenie broni sprawia ze nie cieszysz sie specjalnie z zadnej etc etc.

elden przypomina zelde, ale wlasnie - zelde rozbudowana "dla doroslych" (w przenosni ofc). jednak masz x klas, statystyk, mozliwosci tworzenia postaci, masz x roznych mechanik, mam wrazenie tez ze znacznie gesciej jest upchany kontentem, o wiekszej roznorodnosci i roznicach w stylistyce.