Wpis z mikrobloga

@SzotyTv: ja dzisiaj do rodziców wbijam, a tam ojczulek z tekstem, że Tusk zabił z Putinem Kaczyńskiego.. a po chwili #!$%@?, że debile w Rosji mają tak mózgi wyprane, że jak ktoś im chciał pokazać jak wygląda prawda o wojnie na Ukrainie to nie chcieli oglądać :D #!$%@?, tak samo było jak mu pokazywałem materiały jak TVP manipuluje - "nie będę tego oglądał, weź mnie to!" xD
Jakoś neuropa nie ma problemu z budowaniem nienawiści do konfy w taki sposób


@Gurciak: Ale bredzisz. Konfederacja sama się pogrąża każdego dnia. Nie trzeba budować żadnej narracji czy nienawiści. Konfederosja robi to sama z siebie. Odwracają się od was nawet wasi największy wyznawcy.

Pluję na konfederację i gardzę nią. A przyszłe sondaże odzwierciedlą to co myślą o was normalni Polacy
@Colargololo:

@SzotyTv: patrząc na obecną paranoję Putina, to on musiał być wtedy szczerze obsrany, że się tak z Polakami obściskiwał xD Ciekawe co sobie tak za zamkniętymi drzwiami na kremlu o tym wszystkim myśleli w pierwszych kilku dniach po katastrofie.Czy to prowokacja NATO i wstęp do inwazji? Czy to na pewno wypadek i czy żeśmy ich po pijaku przypadkiem nie zestrzelili?


Osrany to jest Kaczyński, od dwóch tygodni bo boi
@jankes83: Nie doceniasz fanów konfederacji. Obudzą się może Ci mniej przekonani ale reszta będzie głosować za nimi choćby ich tam prądem razili po jajach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fanatyzm już się rozlał. Dopóki socjaliści będą u sterów dopóty Konfa będzie miała wyborców. To nawet wynika z historii. Niestety.