Wpis z mikrobloga

#torun #praca #pracbaza

Ostatnio sporo byłem/jestem chory i nazbierało mi się rachunków za leczenie. Prawdopodobnie trochę będę musiał jeszcze wydać, a nawet teraz brakuje mi na czynsz i życie.

Ma ktoś może jakieś zajęcia popołudniowe, dorywcze?

Mogę dymać fizycznie, chociaż jestem osłabiony. Mogę komuś dotrzymać towarzystwa, przewieźć coś może. Nie wiem, rozważę każdą propozycję, bo mam nóż na gardle.
  • 16
Jakieś magazyny firmy kurierskie tam ciągle kogoś potrzebują.


Najlepiej dla mnie byłoby dorwać coś co wiąże się z zapłatą z rączki do rączki tuż po wykonaniu "usługi", kasy potrzebuje jak najszybciej. Nie wiem czy to działa na takiej zasadzie. Pewnie i tak skończy się tak jak piszesz, albo na rowerze dla Pyszne pe el.

myślałeś o założeniu zrzutki ?


@DarkZizi: Myślę, że ludzie mają w obecnych czasach lepsze cele na zrzutki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thomas_Szasz: Zbieranie na zdrowie to jest właśnie jeden z tych lepszych celi. Niestety w magazynach czy gdziekolwiek to dopiero po miesiącu dostanie się kasę. Co najwyżej tak jak mówisz pyszne pl albo jakiś Uber bolt
W Uber Eats chyba brakuje dostawców Toruniu, co chwilę dostaje emaile żebym dokończył rejestracje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Summar: Myślałem o tym, ale to już chyba lepiej pizzę rozwozić. Przynajmniej rozliczenie za benzynę powinno być czytelne, bo rower w moim przypadku raczej odpada.

Na magazyn do kurierki to nie idź bo tylko się jeszcze bardziej pogrążysz w chorobie. Widzę, że piszesz dość ładnie. Może pisanie tekstów za
@Thomas_Szasz: Prolific - stronka z badaniami akademickimi, ankietami itp. Wypłaty w funtach, dlatego na nasze wychodzi spoko. Minium do wypłaty to tylko 5£. Pobierasz sobie rozszerzenie do przeglądarki, prolific assistant i przy okazji jak korzystasz z internetu możesz dostawać powiadomienia o nowych badaniach, trzeba się spieszyć bo szybko zapełniają się miejsca. Nie zarobisz tam dużo, ale zawsze coś i to tak przy okazji :)

Oprócz tego to inwentaryzacje, ja jestem w