Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w to grałem, na starym lapku w niskiej rozdzielczości gdzie i tak się ścinało, doszedłem do finałowego bossa ale tam były takie ściny, że nie mogłem go przejść xd, do dziś mam wersję z CDA
  • Odpowiedz
@ladykagami do klepania samemu była słaba. Podeszła mi przede wszystkim z powodu coopa, mam do niej duży sentyment.


Nie zapomnę nigdy tego zawodu kiedy mocno nakręceni po 5 części włączyliśmy 6. Tak beznamiętnego przechodzenia gry chyba nigdy nie miałem. Skończyliśmy ją tylko dla zasady.
  • Odpowiedz
Dla mnie chyba najgorsza z głównej serii. Już nawet RE6 mi się bardziej podobało od piątki.


@ladykagami: zagraj jeszcze raz, pewnie oceniasz z perspektywy czasu, a jest zupełnie na odwrót, RE5 jest dużo lepsza od RE6... i niewiele gorsza od RE4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tarkaz: Obie ograne w tamtym roku i dalej uważam tak samo. RE6 był jaki był, ale miał tam jakiś swój charakter. RE5 było tylko słabym klonem RE4 i męką w trybie single z powodu tragicznego AI.
  • Odpowiedz
RE6 był jaki był, ale miał tam jakiś swój charakter. RE5 było tylko słabym klonem RE4 i męką w trybie single z powodu tragicznego AI


@ladykagami: no przykro mi takie rzeczy o RE5 słyszeć, to cudowna gra i IMO jest dokładnie na odwrót ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale co zrobić, nie możemy się zawsze zgadzać we wszystkim
  • Odpowiedz