Wpis z mikrobloga

@retromirek: O w Brzegu nie miałam jeszcze okazji być, zawsze tylko przejeżdżam pociągiem, ale bardzo jestem zaskoczona tym jakie to województwo opolskie jest ładne. Przed przeprowadzką nigdy nie myślałam o tych okolicach, ale naprawdę region godny uwagi
@piamater: ja tam głównie parking leśny Lubsza, Janików i te lasy, często z psem śmigam - polecam bardzo jak ktoś lubi takie klimaty, to najbliższy porządny las jak ktoś startuje z południa Wrocławia
@LateNever: No i git, w mojej okolicy blisko moraga można wyrwać domy 180m/2 za 40k z dużą działką(nawet większa niż można sobie wyobrazić za taką kwotę) wkładasz 100k w remont i mieszkasz sobie na spokojnej wiosce. Btw. Na wioskach już nie ma rolników, wiec kupą nie śmierdzi. Wiec może takie coś rozważysz.
@iKrystian: Też taką opcję rozważam, ale ostatnio coraz bardziej myślę o emigracji bo mam dość polskiej mentalności, polityków, lasek i tak dalej. Po prostu to jest toksyczny kraj. Ale zobaczymy. Tak czy inaczej kupienie domu na wsi to nie jest głupi pomysł tylko żeby internet był. Jeśli nie będę mógł później sprzedać to i tak to nie jest problem bo strata 150 tysięcy nie jest jakaś super bolesna.
@LateNever: Mam staw na 0,5ha z możliwością kąpania się, będę robił basen jak wojna minie i sytuacja się ustabilizuje, dom po remoncie ca. 380m2 całość 180k zł razem z dachem, ogród taki ze by się Holender nie powstydził, ciszę i spokój.
@LateNever: Przebywam zagranicą obecnie od 11 lat i powiem szczerze, ze tęsknota pozostała, jaka ta Polska by nie była, ale za 4 lata wracam i chce mieć już wszystko gotowe. Otworze jakiś mały interes i będę żył dla siebie, a nie dla Janusza czy hansa