Wpis z mikrobloga

@LateNever: dawaj Starogard gdański :) Jak nazwa wskazuje - blisko do Gdańska. Niecałe 50k mieszkańców. Bardzo ładnie się rozwija w ostatnich latach. Jestem stad, mieszkałem 2 lata w Warszawie, wróciłem i już nigdy nie wyjadę.
@LateNever: zapraszam na Ciechanów. Wyprowadziłem się z Warszawy pod Ciechanów koło torów kolejowych (trasa wwa-gdansk, <60m jazdy pociągiem na W-wa Gdańska), 10m od miasta. Od wsi, w której jest park, szkoły, przedszkola, tężnie jest nawet ścieżka rowerowa do miasta.
Miasto od kilku lat ma super prezydenta, który załatwia finansowania ciekawych miejsc. Siłka 24/7 (premium gym) z sprzętem na poziomie USA. Kino średniak ale grają wszystko.
1.5h jazdy do Olsztyna na mazury
@LateNever: Nisko - co prawda z wymienionych przez Ciebie rzeczy jest tylko szpital i siłownia, ale za to do większej Stalowej (nie)Woli masz 10 kilometrów - na spokojnie do objechania w pół godziny rowerem, a tam już masz dwa baseny, dwa kina, a nawet małe lotnisko aeroklubu. Nisko ma tę zaletę, że w odległości 5 minut jazdy autem masz nową ekspresówkę S-19. O typowych marketach takich jak biedrona, czy inne aldi
@LateNever: Skierniewice.
-to co z Twojej listy
-fajny ale kameralny zalew z infrastrukturą
-sporo lasów dookoła
-ładny park bez żuli
-blisko Łodzi (to akurat może buc minus)
-względnie blisko Warszawy
- dobry dojazd do A2 i S8
- względnie sporo wydarzeń kulturalnych
- dobre połączenia PKP
-z jednego końca miasta do drugiego dojeżdżasz samochodem w 15 minut w godzinach szczytu

#zegnajwarszawo