Wpis z mikrobloga

@Darthal: przedstaw alternatywne rozwiązania dla tego kryzysu a nie #!$%@? farmazony xd Może ich wpuszczają bo nie mają lepszego pomysłu? Przedstaw lepszy to sam mogę go nawet gdzieś wysłać (do jakiegoś ministerstwa spraw wewnętrznych czy coś)
będziesz po prostu #!$%@?ł na Ukrów i tyle. Drożyzna.


@Darthal: tak, bo przed wojną nasze wspaniałe państwo nam pomagało. Polska kraina mlekiem i miodem płynąca XD
10mc na wykopie i takie brednie.. skończ #!$%@?ć i siać ferment, wiem od kogo jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WPUSZCZAĆ, Polska chlebem stoi, będziemy wszyscy jeść gruz i będzie fajnie.. ale będziemy przynajmniej uważani za kraj gościnny. Czas uczyć się Niemieckiego, chociaż podstaw, i za rok uciekać.


@Darthal: oho jak zwykle, zero argumentów i pomysłów "co robić" tylko ironiczne tekściki xD
Bardzo dobrze, że tacy biali murzyni z IQ gaśnicy pianowej, pracujący za 5€/h będą musieli zreflektować swoje dotychczasowe życie zawodowe
@Darthal: trzeba było się uczyć, jak ci się nie chciało to konkuruj z innymi białymi murzynami, którzy będą pracować za 4,5€/h
Mamy ci współczuć czy co? Mi nikt nie współczuł jak się uczyłem w szkole, na studiach czy do egzaminów z rachy ¯\_(ツ)_/¯
@nukey: 14,000 podstawy + bonusy za performance, co nie jest ogromną kwotą, ale i nie jest nieosiągalne, mieszkając w mieście wojewódzkim ¯\_(ツ)_/¯

@Darthal:

gdzie tyle zarabia 5% Polaków jak nie mniej.

Nadal pytam - mam współczuć tym 95% czy co? xD
Jak się komuś nie chciało uczyć a chce zarabiać 20k to ma problem. Uczycie się gówna, albo nawet nic i nie potraficie się sprzedać, a wyciągacie rączki po pieniądze
@niochland: A mnie #!$%@? obchodzi czy Tobie ktoś współczuł czy nie. Polaczek Kozaczek bo zarabia więcej niż średnia i jaki to on #!$%@? nie jest wykształciuch, dostałbyś lepe na ryj i z świeczkami w oczach wróciłbyś do klepania swojego magicznego kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darthal:

Polaczek Kozaczek bo zarabia więcej niż średnia i jaki to on #!$%@? nie jest wykształciuch, dostałbyś lepe na ryj

Na szczęście jedyną lepę na ryj to dostajesz ty od życia xD Potem się taki robol dziwi dlaczego wykształciuchy na nich plują

@Ketoprofen:

to po #!$%@? taka instytucja jak państwo skoro obywatel musi żebrać o gównopracę i konkurować z obcymi ludźmi, którzy dotąd nie płacili tu podatków?

Co ma instytucja