Wpis z mikrobloga

Teraz tak myślę, że 5 milionów uchodźców w Polsce jest praktycznie zagwarantowane. Wojna będzie coraz brutalniejsza i obejmie coraz większe tereny Ukrainy. Nie wiem jak my to wytrzymamy, ale musimy być silni tak jak Ukraińcy walczący o swoją wolność. Musimy, nie ma innego wyboru, nie zostawimy nikogo.
#rosja #ukraina #wojna
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland: widać kompleksy niezłe wychodzą z ciebie typie. Tak się składa że ja też jestem wykształciuchem, ale mam w sobie na tyle godności człowieka i jakiegokolwiek k---a trzeźwego myślenia i wiem, że nie każdy jest w stanie dobrze zarabiać w tym kraju i nie powinno się z niego jeszcze robić obywatela trzeciej kategorii i oddawać obcym ludziom wszystko za darmo. Twoja frustracja wylewa się w co drugim poście, masz jakąś
  • Odpowiedz
@niochland: Pracuje w firmie zbrojeniowej w której nie jest możliwe przyjęcie osoby która nie ma Polskiego obywatelstwa więc szczym ryj. Mówię o tym że drożyzna d-----e w tym kraju wszystkich po socjalu który rozda się kolejnym 5 mln uchodzców. I niestety odbije się to na wszystkich, tych od minimalnej i średniej krajowej. A jak mówiłem 80% osób w Polsce zarabia w przedziale 2-5k netto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@h0man: Dokładnie.. Najgorsze, że będziemy z tego mieli całe nic, a jeszcze ew. jakieś grupki, które się nie zasymilują, będą robić burdy.
No ale c--j z tym uraaa pomoc za wszelką cenę, najwyżej sam zdechniesz z głodu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piaskun87:
Pomagał, nie pomagał, jeden pies.
Teraz jakakolwiek pomoc będzie dzielona na kolejne x milionów ludzi, więc będziesz rypał na wszystkich wokoło.

Szachy 5d putlera przez wjazd na Ukrainę i okopanie się, a przez to r--------e gospodarczo również Polski działają znakomicie...
  • Odpowiedz
Są też tego plusy np na rynku matrymonialnym się poprawi bo więcej kobiet, problem z 500 plus który nie działa na dzietność rozwiazany bo Ukrainki będą rodzić, bezrobocie było niskie wiec teraz będzie większa konkurencja na niższych stanowiskach wiec ceny za usługi spadna, mi to wszystko na rękę
  • Odpowiedz