Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/64343451/bartosiak/#comment-228030589

Generalnie tak wygląda dyskusja w ostatnim czasie na wykopie. Jakaś wrzutka typu "hehe Bartosiak #!$%@? hehe, jaka armia dromów" + do tego kilka przekłamań.

Po wypunktowaniu nieprawdy, następuje ewakuacja z wątku i pisanie tego samego, wrzucanie memesków już w nowych wątkach. Przerabiałem to ostatnio kilkanaście razy.
#bartosiak
  • 13
przecież to co piszesz to przekłamianie.


@bijotai: udowodnij

Jakie książki Bartosiaka zostały wydane w języku angielskim?


@bijotai: ale to ma być warunek czego? ciebie też pamiętam, najpierw dopytywałeś, kto poważnie traktuje Bartosiaka, a jak ci wymieniłem, to zacząłeś dopytywać się właśnie o książki wydane w języku angielskim.
@selflessness nie masz publikacji w języku angielskim - nie istnejesz w świecie nauki, polityki oraz nie docierasz do nikogo. Nikt nie traktuje poważnie Bartosiaka. Twoje wypociny są tak żenujące, że jesteś jak wyznawcy Korwina tłumaczący co JKM chciał powiedzieć przy kolejnej kompromitacji...
Nikt nie traktuje poważnie Bartosiaka.


@bijotai: ale tu już zostałeś zaorany i znowu nie napisałeś żadnego argumentu. W linkowanym wniosku konkretnie odniosłem się do zarzutów i przekłamań- wykaż, że napisałem nieprawdę.

Bartosiak nie robi w świecie nauki ani bieżącej polityki

nie docierasz do nikogo


@bijotai: no własnie o to chodzi, że dociera i w Polsce i za granicą i z tym niektórzy mają problem.
@selflessness przez kogo zaorany? W twojej wyobraźni? Wymień do kogo dociera twoj idol? Pustka... Oczywiście możesz potupać i popisać, że Bartosiak to ... jednak realnie nic to nie zmieni. Bartosiak nie istnieje jako ktoś, kto ma cokolwiek sensownego do powiedzenia. Dalej sobie buduj mity.
@bijotai: no widziałem, miał w 100% swoje wystąpienie razem z zespołem i prezentował ANW, Ty za to chciałeś to przykryć udziałem w jakimś panelu z przed kilku lat, jakby to o to chodziło, tani manipulatorku.
@selflessness nie. Nie miał i był jako jeden z członków delegacji z Polski. Był bo akurat ta sama ekipa, która promowała go do CPK wcisnęła go na wycieczkę. Możesz oczywiście pisać cokolwiek. Realnie nie zmienisz nic i możesz dalej bronić swojego Bartosiaka, który nic nie znaczy...