Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uk
Mirky
Spadlem ze schodow w pracy.
Było ślisko schody byly zakonczone metalowymi obiciami - cale w blocie.
Potłukłem sie ale przeleżalem weekend (to sie stalo tydzien temu w piatek).
W pracy spisano raport z wypadku I tyle.
Zaczeło boleć koło wtorku , opakowanie ketonalu nie pomaga boli non stop z przodu okolice trzustki I boku I z tyłu jak nerka.
Nie da sie spać.

Chce pojść na emergency.
Przyjma mnie czy powiedza żebym szedł do gp.?
Pracuje na kontrakcie pAYE .
Jeśli wywala mnie na zwolnienie to moge składać claima o pokrycie tego okresu jak bede w domu?
To ewidetnie wina głownego kontraktora schody były niebezpieczne.

#uk
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skydancer: @Yogi282: @KedzioRRz:
Hej
Wrocilem St Hospital z ER,
Zastrzyk na rozluźnienie mieśni,tabletki na ból jak poniżej w jpg 4x dziennie,zalecane co najmniej tydzień odpoczynku.
Krew I morfologia wyszły czyste.
Prosiłem o zaświadczenie do pracy ale dostalem tylko papierek taki że byłem dzis na ER I to ma niby być wystarczsjace na tydzien.().

Tak jak wspominalem jestem na PAYE .
Raport
@Borntobefit uwierz mi lub nie ale myślałem długo o tym co napisałeś wcześniej. Myślałem jak ja bym to rozegrał i doszedłem do wniosku ze nie mam pojęcia XDDDDD serio nie wiem jak się składa taki claim ani nic, osobiście szukałbym jakieś kancelarii prawnej która specializuje się w prawie pracy i oddal im cała sprawę. Teraz bardzo często wyznają zasadę "No win No fee" więc w sumie spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tptak: cześć,
A lepiej lepiej dzięki,od niedzieli wieczorem bez tabletek.Zalecenie na fizjoterapie ze szpitala,wizyty na dwoch innych ER, kancelaria czeka na decyzje bo chca skladac o odzszkodowanie.
Supervisor i menadzer umywa rece a ja czekam na payslip jak bedzie pusty to adwokat przejmie temat.
Jutro uświadomie menedzera jak sprawa wyglada.