Wpis z mikrobloga

#wygryw #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
#przegryw #niebieskiepaski

Moja ex, z którą byłem z 2 lata temu ma nowego boya. Tak jak myślałem, że po mnie mocno obniży standardy, tak też się stało.
Aż mnie ciekawi jak i czy wgl ten typo może ją wgl pociągać, bo jak byliśmy razem, to się śmiała z takich xD. No ale jak widać chyba ciężko było jej w pojedynkę. Druga sprawa co na to rodzice, bo mnie uwielbiali, wiecie efekt aureoli. Ten nowy jest 2/10, niski i tak podsumowując o aparycji informatyka. Czuję się teraz, jak wygryw, nawet z nim zdjęć nie publikuje (ze mną bylo wręcz przeciwnie), a byli już chyba na dwóch zagranicznych wycieczkach xD. Jedyne co w tym wszystkim najgorsze, że byłem z nią, co źle o mnie swiadczy, bo jednak nie ta liga ale no miłość nie wybiera, ewentualnie jakieś zauroczenie xD.
  • 28
No nie, bo miałem od tego czasu z 8 dłuższych relacji


@LadnyChlopczyk: To, że dziewczyna poznana po ciemku w klubie uciekła dopiero jak zobaczyła Cię w pełnym świetle, nie znaczy, że to była dłuższa relacja.

Sorry, ale musiałem pocisnąć za "aparycję informatyka". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej strony moja żona potrafi informatyków rozpoznać wśród ludzi na mieście - i idę w zakład, że trafia w 99%.