Wpis z mikrobloga

@Adam_Prosty: no przecież dosyć publicznie się mówi o tym jak żydzi traktują palestynę, ba nawet wśród żydów są grupy, które uważają za zbrodnie to co tam się dzieje. Sytuacja na bliskim wschodzie jest skomplikowana i nijak porównywalna do sytuacji w Ukrainie. Jedyny konflikt, który był błędem, i o którym sami Amerykanie mówią głośno, że to był błąd to II Wojna w Zatoce Perskiej. Zachód w odróżnieniu od Rosji dyskutuje i pozwala
@Adam_Prosty: Jeśli zabijesz losowego człowieka na ulicy, to jesteś mordercą i uznaje się Ciebie za złego człowieka.
Jeśli zabijesz człowieka, który właśnie chciał zamordować kogoś innego, to jesteś bohaterem.

Dlatego Ruscy powinni być ciśnięci za każdą bombę którą zrzucą na Ukrainę i ludzie powinni się cieszyć z każdego czerwonoarmisty który już nie będzie mógł mordować ludzi.
Jedyny konflikt, który był błędem, i o którym sami Amerykanie mówią głośno, że to był błąd to II Wojna w Zatoce Perskiej. Zachód w odróżnieniu od Rosji dyskutuje i pozwala na krytykę konfliktów, w których brał udział, ba nawet wycofuje się z pewnych twierdzeń i otwarcie mówi, że należało się zachować inaczej (casus Afganistanu i Iraku).


@Vayloren:
ale zamordowani ludzie nadal są martwi a ludzie odpowiedzialni za ludobójstwo pod fałszywym pretekstem
Adam_Prosty - > Jedyny konflikt, który był błędem, i o którym sami Amerykanie mówią g...

źródło: comment_1646999241h5dEYnwl1mS8fqldxHhwBj.jpg

Pobierz
Ale #!$%@? człowieku xD Czyli według twojej logiki, na wszelką agresję państwo nie powinno się bronić i od razu wywiesić białą flagę, bo "zabijanie jest złe" XD


@Wolsky: a gdzie ja to napisałem?

jak ktoś mnie bezpodstawnie atakuje to trzeba mu urwać łeb i nasrać do szyi, jak ktoś atakuje mojego przyjaciela to trzeba przyjacielowi pomóc.

natomiast twierdzenie ze jak nasz sojusznik bezpodstawnie bombarduje inne państwo (atak usa na irak) to
wymień miasta zbombardowane przez Ukrainę a potem idź na #!$%@?


@wbielak:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Donbasie#Aktywna_faza_operacji_antyterrorystycznej_prowadzonej_przez_Ukrain%C4%99

no trochę tego było, ale to dobre bombki bo w słusznej sprawie prawda?

i taki smaczek:

"W nocy z 12 na 13 czerwca 2014 według mieszkańców Słowiańska lotnictwo ukraińskie użyło zakazanych konwencjami międzynarodowymi zapalających bomb fosforowych."

właśnie o tym jest moja grafika.