Wpis z mikrobloga

@Krupier: Tu chodzi o mechanizm praworządności. Ziobro ma go w dupie to nie będzie kasy z KPO, temat wałkowany od miesięcy. Tylko dlatego że polscy obywatele przyjęli uchodźców pod swoje dachy nie zwalnia rządu z przestrzegania zasad i to do nich powinniśmy mieć pretensje, bo hajs z KPO bardzo by się nam wszystkim przydał. Myśleli że zrobią sobie PR na granicy i Unia odpuści szajs który zrobili w sądownictwie, to się
@Krupier: Nie chodzi o żadne "sankcje".
PiS zaczął używać tego pojęcia bo stało się "modne" i dzięki temu łatwiej jest propagandowo im postawić znak równości pomiędzy środkami używanymi przez UE wobec Polski, z tymi, które używane są wobec Rosji. Środki wobe Polski wynikają ze zobowiązań, na które zgodził się sam Morawiecki.

A inna sprawa, że ten cały kanał "Ukraina - sztab informacyjny" to od kilkunastu dni puszcza prokremlowskie wrzutki i mam
Nie chodzi o żadne "sankcje".

PiS zaczął używać tego pojęcia bo stało się "modne" i dzięki temu łatwiej jest propagandowo im postawić znak równości pomiędzy środkami używanymi przez UE wobec Polski, z tymi, które używane są wobec Rosji. Środki wobe Polski wynikają ze zobowiązań, na które zgodził się sam Morawiecki


@Palwed: tak, to już się wyjaśniło w komentarzach.

A inna sprawa, że ten cały kanał "Ukraina - sztab informacyjny" to od
nie no, kanał jest naprawdę rzetelny


@Krupier: Ja tam już kilka razy widziałem wrzutki na temat tego, że Ukraińcy stają OPL między blokami mieszkalnymi i inne podobne historie. Mam poważne wątpliwości co do tego, co jest tam wrzucane.
@Krupier: przez przypadek nikt tego nie wrzucił. Sądzisz, że nawiązanie do uchodźców (w sprawie która ich nie dotyczy) nie jest manipulacją? Chyba ktoś coś wspominał, że znowu ma się zwiększyć aktywność ruskich trolli i ataki mają być bardziej wysublimowane. To jest właśnie modelowy przykład. Puszczasz 1 taką wiadomość na kilkadziesiąt dobrych i czytelnik nie łapie się od razu, że to plew.
A sama informacja jak brzmi? No, zrównują nas z tymi