Wpis z mikrobloga

@Krupier: przez tych patałachow z rządu właśnie taka jest sytuacja

Gdyby nie wolontariusze, zwykli ludzie to uchodzcy mieliby to samo co na granicy z Białorusią a ten śmieć kaminski jeszcze ma czelność jechać na granicę po TYGODNIU i robić konferencje prasową ze RZond tak strasznie pomaga (°°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: ale jak pomagasz koledze w pracy, zostając po godzinach, nie znaczy że możesz łapać za cycki sekretarkę i srac na biurko szefa.

@StalowyRoman: zacny fikołas romeczku. Zapoznaj się za co Polska została ukarana i potem tu wróć.
o może się komuś przypomni, że jednak ten nasz rząd wcale nie jest taki idealny Wszyscy już zapomnieli bo od tygodnia dobrze radzą sobie z podejmowaniem odpowiednich decyzji w związku z sytuacją na Ukraninie a to co spotka nas za jakiś czas gospodarczo to będzie tylko i wyłącznie ich wina


@mariowtetrisie: Z tego co wiem nie radzą. #!$%@? zorganizowali sami wszystko opiera się na pracy wolontariuszy i podarkach ludności. A oni
o może się komuś przypomni, że jednak ten nasz rząd wcale nie jest taki idealny Wszyscy już zapomnieli bo od tygodnia dobrze radzą sobie z podejmowaniem odpowiednich decyzji w związku z sytuacją na Ukraninie a to co spotka nas za jakiś czas gospodarczo to będzie tylko i wyłącznie ich wina


@mariowtetrisie: nie, bo pis powie, że3 złe niemcy chcą zniszczyć polskę i owieczki to łykną
polska przyjęła w #!$%@? imigrantów dlatego PiS powinien mieć prawo robić z naszego kraju druga Białoruś i kraść na potęgę!!!


@CamusVevo: a kto ci coś ukradł? Chyba pomyliło ci się z rządami peło
@mariowtetrisie Gdzie dobrze pomagają? Inflacja #!$%@?, a my przejmujemy Ukraińców jak leci. Ja rozumiem pomoc, ale ważny jest też własny kraj, a my coraz szybciej zmierzamy w kierunku Wenezueli.
@mariowtetrisie a co rząd zrobił aby pomóc Ukraincom? Bo ja mam wrażenie, że póki co to bardziej oddolna inicjatywa Polaków, a nie zaplanowane działanie rządu. Ale to rząd spija za to śmietankę i stara się pokazać jaka to unia zła bo nie zapomniała o ich winach.

Ci oni myślą, że dzięki dobroci serca swoich własnych obywateli ich winy zostaną odkupione? Że wystarczy przyjąć imigrantów i wszystko inne idzie w zapomnienie? Może jeszcze