Wpis z mikrobloga

@Krupier: Pisiaki zmieniły konstytucję ustawą. Czyli Polska łamie swoje własne prawo. Trzeba naprawić KRS, TK i wywalić neosędziów. Inaczej nie różnimy się od Rosji i Białorusi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2013
@Krupier: o może się komuś przypomni, że jednak ten nasz rząd wcale nie jest taki idealny Wszyscy już zapomnieli bo od tygodnia dobrze radzą sobie z podejmowaniem odpowiednich decyzji w związku z sytuacją na Ukraninie a to co spotka nas za jakiś czas gospodarczo to będzie tylko i wyłącznie ich wina
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie: Nie podejmują żadnych realnych decyzji, a tylko grają i udają, że pomagają. Nie ma żadnego wsparcia na granicach ze strony władzy. Wszystko jest prowadzone w ramach wolontariatu przez zwykłych ludzi.
  • Odpowiedz
@Krupier: Jak co do - wojna wojną a burdel u nas to burdel u nas. PiS miał w #!$%@? czasu, żeby ponaprawiać pewne tematy a stoją okoniem. Jak ktoś wyżej napisał, nie wolno przez wojnę zapominać jaki gówniany i złodziejski jest obecny rząd.
  • Odpowiedz
ale jedno z drugim ma jakikolwiek związek?


@the_good_guy: nie, news nie ma związku z wojną. Został udostępniony na telegramie z informacjami wojennymi, a ja będąc w szoku pospiesznie wrzuciłem tutaj. Dałem wyżej link do Rzepy ze szczegółami.

Nie wiem po co ktoś wrzucił to na wojennego telegrama.
  • Odpowiedz
Wszyscy już zapomnieli bo od tygodnia dobrze radzą sobie z podejmowaniem odpowiednich decyzji w związku z sytuacją na Ukraninie a to co spotka nas za jakiś czas gospodarczo to będzie tylko i wyłącznie ich wina


@mariowtetrisie: no z tym dobrym podejmowaniem to bym nie przesadzał.
  • Odpowiedz
@Krupier: to pokazuje tylko nieudolność PiSu, dalej idą w zaparte "mamy kasy jak miodu" zamiast iść, dogadać się, Unia na bank jest gotowa na ustępstwa, to win-win dla PiSu, ale tego nie chcą. Granie dalej karta Unia zła, wyjść z uni może im zaszkodzić
  • Odpowiedz