Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile dzisiaj dostaniecie życzeń o ,,koleżanek"?
Ciekawe ile barów, sklepów, kawiarenek, dyskotek, przygotowało specjalną dla was ofertę ?
Ciekawe czy panie ukrainki będą życzyć coś panom na froncie i będzie tym #!$%@?ć w radiu co godzinę.
Prawda jest taka, że nie dostaniecie życzeń ani na dzień mężczyzny ani na dzień chłopaka bo po prostu kobiety, jeśli jesteście poniże wartości nie uważają was za ludzi a co dopiero tu mówić o jakichś chłopcach i mężczyznach
#blackpill #p0lka #pieklokobiet #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 78
@Deska_o0: trudno być pozytywnym gdy życie cię #!$%@? w dupę cały czas, a potem widzisz patole która ćpie i chleje na umór, żali się o brak pieniędzy jednocześnie waląc małpkę a mimo to laski z roku ślinią się do nich ¯\_(ツ)_/¯, tak, to na pewno przez mój pesymistyczny charakter, tak samo jak to mój pesymistyczny charakter nie pozwala mi znaleźć tej mitycznej kawiarni z kawą dla facetów
trudno być pozytywnym gdy życie cię #!$%@? w dupę cały czas,


@harold97: tak wygląda życie, nikt nie mówił że będzie łatwo, myślisz że masz ciężko? wywodzisz się z patologicznej rodziny i od 17 r.ż. utrzymujesz się sam bo nikt Ci nie został? czy może jednak nie masz tak źle i tylko usprawiedliwiasz sobie wszystkie niepowodzenia?

tak, to na pewno przez mój pesymistyczny charakter,


@harold97: toksyczny a nie pesymistyczny, pesymizm nie
@Deska_o0: no coś w tym stylu, z rodziną nie chcę mieć kontaktu, studiuje i pracuję utrzymuję się sam, tak wiemy, wykopki po dwóch zdaniach w internetach są lepsze niż psycholog w rozpoznaniu toksycznego charakteru,
dziwne, że mają problemy z takim rozpoznawaniem w prawdziwym życiu XD( ͡° ͜ʖ ͡°)
podałeś nazwę jakiejś szwajcarskiej kawiarenki, która nie niczego takiego na swoim profilu specjalnie by nie można było tego zweryfikować
są lepsze niż psycholog w rozpoznaniu toksycznego charakteru,


@harold97: wyrażam swoją subiektywną opinię odnosząc sie do tego co piszesz, żółć aż wylewa się z każdego wpisu

która nie niczego takiego na swoim profilu specjalnie by nie można było tego zweryfikować


@harold97: nie wchodziłem na jej profil, byłem tam jak zawsze kiedy jadę do biura, masz podany telefon, możesz zadzwonić
@harold97: ach, czyli twierdziłeś że nic takiego nie istnieje, jak wskazałem ci że nie jest to prawdą to zawężasz tylko do granic państwa, jakoś mnie to nie dziwi, nie ma tu polskich gett, nie ma w sumie też żadnych innych ludzie spokojnie żyją obok siebie, nikt ci przecież nie broni spróbować sił zagranicą, jak pierwszy raz z kraju wyjeżdzałem miałem zawrotną równowartość 200$ które odkładałem prawie dwa lata
@Deska_o0: już chciałem to dopisać do komentarza wyżej ale nie sądziłem, że kolejny wykopek okaże się tym mitycznym człowiekiem sukcesu który był biedny a teraz za granicą robi furorę
przykro mi, ale ja tez mam pracę i studiuje, ale wiem, jestem śmieciem bo starzy mi nie pomagali i teraz jako 23 latek nic nie mam
strona polska gdzie piszą polacy, po polsku a ty dziwisz się, że ktoś kto nigdy nie
@harold97: co ci szkodzi wyjechać, skoro tutaj masz tak źle? masz dużo lepszą sytuację, ja musiałem czekać na otwarcie granic w 2004, aktualnie masz internet i multum możliwości z których nie chcesz skorzystać bo to nie dość że wymagałoby wysiłku to trzeba zaryzykować
ktoś mi włoży pieniądze do ręki za nic i powie, że jestem super osobą


@harold97: ładne oderwanie od rzeczywistości, tak zagranicą rozdają pieniądze, nie trzeba pracować, każdy będize cię głaskał po główce i mówił że jako jedyny na świecie miałeś ciężko więc na to zasługujesz

chyba lepiej po skończeniu studiów z papierkiem jechać


@harold97: patrząc na twoje podejście to uciekaj jak najszybciej, teraz może się udać, a im dalej będziesz
Ciekawe ile dzisiaj dostaniecie życzeń o ,,koleżanek"?

Ciekawe ile barów, sklepów, kawiarenek, dyskotek, przygotowało specjalną dla was ofertę ?

Ciekawe czy panie ukrainki będą życzyć coś panom na froncie i będzie tym #!$%@?ć w radiu co godzinę.


@harold97: nie wiem i #!$%@? mnie to
@Deska_o0: XD widzę, że lepszy zawodnik skoro nie załapałeś dowcipu i bierzesz to na poważnie xD
grzeczniej jest przyjąć, że załapałeś ale specjalnie to ukryłeś by napisać w końcu bla bla, weź się za siebie bla bla przestań przegrywać XD
#!$%@?, pracuję i studiuję, staram się jakoś rzyć sam się utrzymuje i kombinuje nie jak reszta oskarków i julek którzy albo wcale nie pracują albo pracują tylko by dorobić na wódę
nie jak reszta oskarków i julek którzy albo wcale nie pracują albo pracują tylko by dorobić na wódę i papierosk


@harold97: biedaczku cały świat oprócz ciebie ma wszystko podane na tacy

jesteś śmieciem który usprawiedliwia swoją porażkę w życie, patologiczną rodziną, znęcaniem psychicznym, wyzwiskami


@harold97: tyś patologię widział, coś takiego w latach 90 nazywaliśmy szczęśliwą rodziną xD