Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile dzisiaj dostaniecie życzeń o ,,koleżanek"?
Ciekawe ile barów, sklepów, kawiarenek, dyskotek, przygotowało specjalną dla was ofertę ?
Ciekawe czy panie ukrainki będą życzyć coś panom na froncie i będzie tym n---------ć w radiu co godzinę.
Prawda jest taka, że nie dostaniecie życzeń ani na dzień mężczyzny ani na dzień chłopaka bo po prostu kobiety, jeśli jesteście poniże wartości nie uważają was za ludzi a co dopiero tu mówić o jakichś chłopcach i mężczyznach
#blackpill #p0lka #pieklokobiet #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97: zakładasz że cały świat się na ciebie uwziął, a tak po prostu wygląda życie, ludzie rzucają kłody pod nogi, a ty się jeszcze dobijasz wmawiając sobie że ludzie którym jesteś po prostu obojętny cię nienawidza i mają za śmiecia, oraz znajdujesz sobie tylko kolejne wymówki, typu "w polsce jest strasznie ale nie wyjadę bo robię gównopapier który mi i tak w niczym nie pomoże"
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czyli uważam, że cały świat się na mnie uwziął ale potem uważam, że tylko polska ?
ni c---a nie wiem jak ty rozumujesz.
Ale wiem, że musisz kombinować bo nie możesz powiedzieć idź do roboty, ucz się, miałeś przynajmniej kochającą rodzinę
bo to nie prawda, ale staraj się dalej jeszcze trochę pokazać jak bardzo wszyscy mają gorzej niż ja
  • Odpowiedz
czyli uważam, że cały świat się na mnie uwziął ale potem uważam, że tylko polska ?


@harold97: nic takiego nie napisałem, napisałem że wmawiasz to sobie

Ale wiem, że musisz kombinować bo nie możesz powiedzieć idź do roboty, ucz się, miałeś przynajmniej kochającą rodzinę

bo to
  • Odpowiedz
@Deska_o0: nic nie robię XD
czytasz co pisałem czy to akurat nie pasuje ci do narracji i mam jeszcze więcej pracować, jeszcze więcej się dokształcać i już całkowicie nie mieć czasu XD
jak już mówiłem, obrzydzają mnie takie wpisy bo to tak jakby oskarek był ty lepszym pracowitym, mimo, że nic nie robi tylko się bawi a ja to rzeczywiście śmieć i jakichś podczłowiek
  • Odpowiedz
@harold97: nadal czekam na źródła twoich urojeń które chcesz mi przypisać wyżej, znowu zamiast tego znowu uciekasz w usprawiedliwienia że oskarki są super i mają wszystko a tylko ty na całym świecie masz pod górkę, nikt nie ma równego startu, nie wiem skąd pomysł żeby tego oczekiwać
  • Odpowiedz
@Deska_o0: No ja tego nie oczekuję, ty mi to przypisujesz mówiąc, że ja twierdze, że cały świat jest przeciwko mnie, a potem radzisz, ze teraz zaraz wyjazd za granicę odmieni moje, życie bo nagle tak jakbym uważał, że tylko polska jest przeciwko mnie.
i nie wiem czego oczekujesz po tym wątku, bo brzmisz jakbym miał powiedzieć, mam c-----o ale inni też mają c-----o to mogę być szczęśliwy xD
  • Odpowiedz
ty mi to przypisujesz mówiąc, że ja twierdze, że cały świat jest przeciwko mnie


@harold97: acha, czyli to pisała inna osoba z twojego konta?

nie uważają mnie za człowieka bo jestem brzydki i biednym studentem z patologicznej rodziny ¯_(ツ)_/¯

trudno być pozytywnym gdy życie cię j---e w dupę
  • Odpowiedz
przykro mi, ale ja tez mam pracę i studiuje, ale wiem, jestem śmieciem bo starzy mi nie pomagali i teraz jako 23 latek nic nie mam


@harold97: Chlip chlip. Ja dorastałem w jeb.. ch slumsach (jak na dzisiejsze standardy), szkoła najgorsza w całej okolicy, nikogo w niej nie znałem bo dopiero się przeprowadziłem, o wszystko musiałem się tam naper...ć, w domu każdy miał to w d.. "co chlyba nie jesz?!".
  • Odpowiedz
@harold97: Stary, czytam tą dyskusję i nie wiem o co Ci za bardzo chodzi? Co Ty byś chciał, żeby się stało? Bo z Twoich wypowiedzi wynika, że Ty byś chciał, żeby (uwaga, przenośnia) Cie ktoś adoptował i wszystko Ci zapewnił bo inni mają, a Ty nie i w przeciwnym wypadku się obrazisz na cały świat.
  • Odpowiedz
@harold97: Raczej nikomu się smutno nie zrobi bo ogólnie nikogo nie obchodzi tak na poważnie czyjeś narzekanie w internecie. Koledzy wyżej raczej chcieli Ci przekazać, że jeżeli nie jesteś zadowolony ze swojego życia to postaraj się coś sam zrobić żeby to zmienić bo nikt za Ciebie tego nie zrobi
  • Odpowiedz
@Bronnnek: nie wiem, moze plusem jest to, że nie mieszkam już z patologiom, pracuje i dokształcam się ?
a no tak, to jeszcze za mało bo w wieku 23 lat wykopki są już milionerami XD
niby nikogo nie obchodzi a nabili 50 komentów XD
  • Odpowiedz
@harold97: Jeżeli sam uważasz to za plus i jakieś osiągnięcie to tak jest, to możesz być zadowolony że osiągnąłeś to jeśli na tym Ci zależało. Nie ma jakichś ogólnych kryteriów, nie wiem dalej o co Ci tak do końca chodzi?
  • Odpowiedz