Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile dzisiaj dostaniecie życzeń o ,,koleżanek"?
Ciekawe ile barów, sklepów, kawiarenek, dyskotek, przygotowało specjalną dla was ofertę ?
Ciekawe czy panie ukrainki będą życzyć coś panom na froncie i będzie tym #!$%@?ć w radiu co godzinę.
Prawda jest taka, że nie dostaniecie życzeń ani na dzień mężczyzny ani na dzień chłopaka bo po prostu kobiety, jeśli jesteście poniże wartości nie uważają was za ludzi a co dopiero tu mówić o jakichś chłopcach i mężczyznach
#blackpill #p0lka #pieklokobiet #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 78
  • Odpowiedz
@harold97: no i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakbym był kobietą pomiędzy tymi kartoflakami i nalanymi czerwonymi mordami to wolałbym sobie kupić kota i wibrator niż któremukolwiek dać się dotknąć. Jeszcze #!$%@? nażre się to czosnku, ochla piwskiem, a jak pali to już w ogóle powinien mieć automatycznie odbierane obywatelstwo i kasowany numer PESEL. Biedniutkie te nasze kobietki.
  • Odpowiedz
Ciekawe ile dzisiaj dostaniecie życzeń o ,,koleżanek"?


@harold97: póki co sztuk trzy, ale wczesna pora

Ciekawe ile barów, sklepów, kawiarenek, dyskotek, przygotowało specjalną dla was ofertę
  • Odpowiedz
@JankoMuzyk: już nauczony wcześniejszym doświadczeniem, żadnej. W poprzednich latach jeszcze składałem i w poprzednich czasach miałem taki sam odzew jak dzisiaj czyli zero.
  • Odpowiedz
@inzynier_robert: jak zwykle jedyne do czego facet się nadaje to do #!$%@?, jak nie #!$%@? w tej chwili to jest śmieciem
ty też weź się do roboty a nie wykopa przeglądasz leniu, spierdoksie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
where promocja z kawą ?


@harold97: na miejscu dostałem gratisowe ciacho z racji płci, możesz zadzwonić i spytać czy tobie też dadzą tylko staraj się nie zdradzić jak toksyczny jesteś bo rzucą słuchawką

nie uważają mnie za człowieka bo jestem brzydki i biednym studentem z patologicznej rodziny ¯_(ツ)_/¯


@harold97: uważają cię za człowieka, po prostu cię unikają bo każdy woli towarzystwo pozytywnych osób, a nie takich które na
  • Odpowiedz