Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile dzisiaj dostaniecie życzeń o ,,koleżanek"?
Ciekawe ile barów, sklepów, kawiarenek, dyskotek, przygotowało specjalną dla was ofertę ?
Ciekawe czy panie ukrainki będą życzyć coś panom na froncie i będzie tym n---------ć w radiu co godzinę.
Prawda jest taka, że nie dostaniecie życzeń ani na dzień mężczyzny ani na dzień chłopaka bo po prostu kobiety, jeśli jesteście poniże wartości nie uważają was za ludzi a co dopiero tu mówić o jakichś chłopcach i mężczyznach
#blackpill #p0lka #pieklokobiet #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97: A czy czasem nie jest tak, że to Ty sam uważasz że inni tak myślą, podczas gdy w rzeczywistości mają poprostu w------e na to? A nawet jeśli jest tak jak mówisz, to Ty jesteś jedynym mieszkańcem tego akademika? Czy mieszkają tam też inni studenci? A jeśli mieszkają (zakładam, że pewnie mieszkają) to oni wszyscy są śmieciami i sami tak o sobie myślą, czy nie?
  • Odpowiedz
teraz to ja już ko/mpletnie nie wiem o czym ty piszesz XD


@harold97: mirek @KneelYouFool: starał ci się przetłumaczyć to co ja, potem jeszcze @Bronnnek: a ty znowu uciekasz w swoje urojenia i starasz się nie dostrzegać faktów

w wieku 23 lat wykopki są już milionerami XD

inni też mi to mówili bo nie mam własnego
  • Odpowiedz
@harold97: pewnie z 85% czy tam 90% całej naszej populacji dorobi się najwyżej własnego mieszkania w wieku czterdziestu lat. To że nie dorobiłeś się czegoś wielkiego, to nic złego. Nie ma obowiązku dorabiania skę fortuny, posaidania dobrych samochodów. Osoby, które uważają, że za wszelką cene trzeba się dorobić mają toksyczne myślenie. Rób to co uważasz, dla siebie za słuszne i żyj tak jak uznajesz. Nie ma sensu kierować się sposobem
  • Odpowiedz
@rankors: @Deska_o0: @Bronnnek: próbujecie chłopakowi coś racjonalnie wytłumaczyć, ale tutaj problem jest nieco głębiej. To co pisze @harold97 wynika z niskiego poczucia wartości. Rodzice go nie doceniali, za ładny nie jest więc koleżanki pewnie nie zwracały na niego uwagi, przez pochodzenie z pato nie mógł rozwinąć żadnego talentu. Niestety, ale ludzie kształtują swoje poczucie wartości na podstawie tego jak ich odbiera otoczenie.
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: wychowywałem się w patologicznej rodzinie do 17 roku życia i mam na myśli tutaj patologię pełną gębą, nawet jak na czasy komuny w których dorastałem, potem już musiałem się utrzymywać i spłacać odziedziczone długi sam, wiem zatem doskonale że to świetna wymówka, ale w dalszym ciągu to wymówka
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: na bank są ludzie którzy mieli nie dość że dużo gorzej to zaszli o wiele dalej, bardzo cieszy mnie ich sukces i życzę im jeszcze większych jeżeli sprawiają im radość, a czemu nie mam tyle co oni? nie potrzebuję, oraz jestem już leniwy, określiłem sobie granicę pomiędzy "być" a "mieć" i staram się cieszyć życiem na stare lata (rocznik1979) nie widzę sensu w wymianie samochodu co kilka lat, posiadana
  • Odpowiedz
@Deska_o0: To super, na prawdę podziwiam. I u ciebie widać, że mimo gównianego startu i przykładu od rodziny to możesz być wdzięczny za to, że odziedziczyłeś po kimś silny charakter. Niestety taki OP nie miał ani szczęścia do środowiska ani do posiadania zdrowej psychy, z takim zestawem ciężko coś ulepić
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: wątpię żebym odziedziczył silny charakter po alkoholikach lubujących się w przemocy ¯\_(ツ)_/¯
raczej pomimo tego, kiedyś po prostu nie było kółek wzajemnej adoracji dla takich ludzi gdzie poklepywali się po pleckach i zwalali winę na wszystko, tylko głód i bezdomność albo kombinowanie
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: ok, pewnie jest jak mówisz. Tylko, że biadolenie nie sprawi, że urodzi sie jeszcze raz jako chad 195 cm, syn miliardera z wszystkim podanym na tacy. Bardzo możliwe, że wiele pracy przed nim, żeby sobie jakoś w głowie wszystko poukładać. Ale samemu sobie d-----------e nie pomoże, tak samo jak siedzenie na tagach typu #blackpill. Mieszkanie w akademiku i nie posiadanie samochodu jak sie jest 22 letnim
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Nie wiesz jacy by byli gdyby nie stoczył ich a-----l. Poza tym nie dziedziczymy tylko po rodzicach. @Bronnnek: Ja to wiem i ty to wiesz. To już walka OPa żeby przestać patrzeć się na innych i dążyć do tego by być najlepszą wersją siebie z wyrozumiałością dla swoich niepełnosprawności
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: jeżeli liczyć dwa pokolenia wstecz to zamiast alkoholików skorych do przemocy, mam alkoholików skorych do przemocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
najważniejsze to nie żyć mediami społecznościowymi i nie wmawiać sobie że instagramerzy i reszta tego raka pokazują prawdziwe życie
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: wiesz co, to nawet nie do końca o to mi chodzi, nie poruszam kwestii rozwoju osobistego i trochę mam alergię na różnego rodzaju couchy itp. Bardziej miałem na myśli to, że skoro chłop mieszka w akademiku to chyba razem z nim mieszkają tam ludzie na podobnym do niego poziomie materialnym, on ma na wyciągnięcie ręki tych ludzi, może im się przyjrzeć, zobaczyć jakie oni mają problemy i pewnie wyjdzie,
  • Odpowiedz
@Bronnnek niestety taka zmora naszych czasów, że nie porównujemy się z najbliższym otoczeniem tylko z "ludźmi sukcesu" z social mediów, potem czujemy się niedostatecznie dobrzy we wszystkim i bierzemy udział w wyścigu szczurów. Dla mnie autor jest właśnie ofiarą tego
  • Odpowiedz