Wpis z mikrobloga

#!$%@? 500 zł w błoto, no w sumie jak ktoś jest tak głupi jak ja żeby kupić starfielda to zasługuje na #!$%@? 500 zł echhh wiedziałam że tak będzie a i tak to zrobiłam
  • 48
  • Odpowiedz
  • 8
@Koksixk: @RobieZdrowaZupke najgorsze jest to że ja już w momencie pokazania trailera z gameplayem wiedziałam że ta gra to będzie gówno a i tak dałam się złapać na hype echhh #!$%@? mać niech mi ktoś poda czapke błazna

wolałabym wydać 500 zł na mlmy niż na to gówno bo bym się mniej głupio z tym czuła
  • Odpowiedz
  • 1
@Raisei-chan @Kiper602 może nie 500 zł ale ja kupiłem Diablo 4 (dzień po premierze) i jedyne co zrobiłem to jedną aktualizację i tyle, nawet nie włączyłem xD. ¯⁠\⁠⁠(⁠ ͡°⁠ ͜ʖ⁠ ͡°⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: jak kupowałaś przez steama i nie grałaś za dużo, to możesz zrobić zwrot. Support indywidualnie rozpatruje każdy przypadek, ale mi kiedyś bez problemu zwrócili :)
  • Odpowiedz
@Raisei-chan ja pobrałem z neta a i tak czuje że nie opłacało się, to Ty musisz być przybita w chooooj. Optymalizacja dupa, latanie statkiem no takie klikanie dupa, fabuła jakaś mało wybitna, mimika twarzy w tych czasach dupa. Gdyby jeszcze fabuła była wybitna… :/
  • Odpowiedz