Wpis z mikrobloga

Skończyłem grę Ghostrunner, która była w ostatnim PS+

Pamiętam że przy premierze ściągnąłem demo i odbiłem się od tego tytułu przez to że gra wymaga precyzyjnego sterowania, a nie ukrywam że mam z tym problem na padzie. Po tym jak Ghostrunner pojawił się w abonamencie uznałem że dam jeszcze jedną szanse i tej grze i kompletnie tego nie żałuje.

Musze stwierdzić że bawiłem się fenomenalnie.
Mimo tego że niektóre etapy czy walki powtarzałem od kilkunastu do kilkudziesięciu razy bo czegoś/kogoś nie zauważyłem. W pewnym momencie wyłączyłem po prostu grę bo nie chciałem się bardziej frustrować, a po kilku godzinach wracałem, przechodziłem daną sekcję i czułem frajdę połączoną z satysfakcją.
Walka nie jest monotonna dzięki temu że przeciwników mamy kilka typów i każdy czymś potrafi zaskoczyć.

Graficznie bardzo dobrze, 4k i 60 klatek - czego chcieć więcej. Tekstury też wyglądają całkiem ładnie choć czasu na rozglądanie się nie ma za dużo, jako że prawie cały czas jesteśmy w biegu. Warstwa audio - świetna. Muzyka fantastycznie komponuje się z pokonywaniem przeszkód czy walką z przeciwnikami.

Platyna bardzo przyjemna, bez udziwnień.

Sam bym pewnie nigdy nie kupił po pierwszym kontakcie z demem, natomiast dzięki temu że gra wpadła w PS+ miałem możliwość zagrania w na prawdę bardzo dobrą grę.

#ps5 #ghostrunner #gry
Pobierz SpiderFYM - Skończyłem grę Ghostrunner, która była w ostatnim PS+

Pamiętam że przy...
źródło: comment_1646769132WglcyIWQvwJJ5Cen0nII40.jpg
  • 3
@SpiderFYM Pozwolę sobie odkopać bo to najnowszy post pod tagiem i przeszedłeś grę to pewnie wiesz sporo. Grałem w to 2 tygodbie temu przeszedłem raczej nie dużo (ale dużo powtórzeń ) i patrzę teraz, że zaczynam od momentu gdzie z godzinę przechodziłem dalej. Ta gra jest tak okrutna, że nie robi sava ci check point tylko cały poziom od nowa? Czy coś sie #!$%@?ło? :D