Wpis z mikrobloga

@Sumistrz5 Polakom to łatwo zaimponować

Parę ogólników i górnolotne #!$%@? i już macie mokro

W dupie go mają, może sobie gadać tam cały dzień, ale wciąż płacimy za Turów i nie mamy pieniędzy na odbudowę po covidzie bo zero sobie western w Polsce urządza.

Czy cokolwiek z tego załatwili politycy PiS?

No nie, ale ważne, że Niemcom nagadali. Ja #!$%@? nasz kraj to gówno, a wam się wydaje, że ktokolwiek się przejmuje
Jestem skrajnym antypisowcem i pluję na Jakiego ale tu ma rację


@Mmmkurla: xDDD To ze nord stream 2 byl bledem nie oznacza ze rzady pisu nie robily bledow za ktore nie powinni odpowiadac.

Wedlug logiki jakiego, skoro mieli racje z nord stream 2 to UE powinna za wszystko przeprosić co zrobila przeciwko pisowi xDDD

Czymajcie mnie, bo wiekszej #!$%@? z logiki nie da sie zrobić.
@Sumistrz5: #!$%@? jak potłuczony standardowe frazesy ale tym razem trafia na podatny grunt i wykopki plusują

1. "Mściliście się na Polsce" xD
2. 41 debat uderzących w Polskę - raczej w PiS i jego #!$%@? pomysły na temat sądownictwa, a o uchodźcach była jedna debat w #!$%@? lat temu
3. Milion uchodźców w naszych domach - z czym akurat PiS ma gówno wspólnego bo jest zajęty przepychaniem ustawy o bezkarności
4.
@Mmmkurla: ale nie wiem czy sluchales dokladnie co jaki mowi.
On probuje wykazac jakis zwiazek miedzy tym ze nie sluchali o nord stream 2, a rezolucjami w polsce.
On robi fikołki logiczne.

Podaje przyklad ze byla miedzy innymi rezolucja ze polska nie chce przyjac uchodźców i mowi ze teraz polska przyjmuje milion ukraincow. No ico z tego? Wedlug jakiego to ze teraz polska cos zrobila tzn. Ze UE powinna przeprosic za