Wpis z mikrobloga

@Kleki_Petra no spoko, ale jakby to lider partii bliższy twojemu wyznaniu politycznemu powiedział to w tych lub podobnych słowach to byś podskakiwal i wytykał pisiorom #!$%@? jsk trzeba rozmawiać z politykami zagranicznymi.
Ogólnie sram czy to PiS czy to po czy to tusk czy Morawiecki... Nie w sumie nie na wszystko jestem obojętny. Korwina prorosyjskiego śmiecia i jego anala Brauna to nie zniosę.

A teraz moje pytanie, powiedz mi co ten Patryczek
@SoNuS: moj powyzszy komentarz:

ale nie wiem czy sluchales dokladnie co jaki mowi.

On probuje wykazac jakis zwiazek miedzy tym ze nie sluchali o nord stream 2, a rezolucjami w polsce.
On robi fikołki logiczne.

Podaje przyklad ze byla miedzy innymi rezolucja ze polska nie chce przyjac uchodźców i mowi ze teraz polska przyjmuje milion ukraincow. No ico z tego? Wedlug jakiego to ze teraz polska cos zrobila tzn. Ze UE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SoNuS:

no spoko, ale jakby to lider partii bliższy twojemu wyznaniu politycznemu powiedział to w tych lub podobnych słowach to byś podskakiwal i wytykał pisiorom #!$%@? jsk trzeba rozmawiać z politykami zagranicznymi.


Nie. Pisowscy degeneraci łamią prawo i dlatego nie mamy pieniędzy unijnych, a ta kanalia wykorzystuje wojnę i ludzkie dramaty, by bronić deformy sądownictwa i wprowadzania autorytaryzmu.

Wypowiedź tego dzbana to jest szczyt nikczemności, a wykopki klaskają uszami, dlatego że
@paul772 wydaje mi się... Nie, nie wydaje mi się. To ty chyba tego nie słuchałeś dokładnie i to bardzo przeklamujesz treść ubarwiając i przekształcając wypowiedziany tekst. Może ułatwiłoby Ci gdyby to nie było słowo mówione, a napisane, wówczas można by było zaznaczyć Ci markerem różnice z retoryki mówcy a z tego jak ty to interpretujesz. Tak jak mówię - m gdzieś kto to mówi z aczkolwiek z interpretacja i wsłuchanie się w
Bylejaki oczywiście nie wspomni, że Polska jest tak samo uzależniona od ruskich paliw jak Niemcy bo u nas nikt się nie przejmuje gospodarką tylko robi wszystko na rympał pod sondaże


@kobiaszu: Przecież to zupełna bzdura. Kiedy u nas budowano gazoport i Baltic Pipe Niemcy pracowali nad Nord Stream II... Od gazu możemy być uniezależnieni bodajże jeszcze w tym roku.
@Kleki_Petra Niestety ten portal z śmiesznymi obrazkami jest bardzo wymagający więc trzeba na każdym kroku powtarzać.
Nie nke jestem za PISem i nie głosowałem na prawo i sprawiedliwość w wyborach.

Wracając...

Piszesz o tym, że nie wspierałbys polityka wygłaszającego tak obrzydliwa treść, być może chodzi Ci o kłamstwa i tzw fiolki.
Pozwoliłem sobie zerknąć za kim kolega się ujmował... Za Panem Trzaskowskim 72 z 77 obietnic niespełnionych jako prezydent stolicy.
Kłamstwo w