Wpis z mikrobloga

Ten cały Ażej to jest ekspertem w każdej dziedzinie, nie przegadacie go, wszędzie go pełno i wszystkich stara się nawrócić xd widzę też że tekst, że on nie #!$%@? tylko pisze to stały zestaw xd
@Andczej #!$%@? chłopie, #!$%@? już od tego czy masz rację czy nie, ja się na tym nie znam więc się nie wypowiadam. Co ma mnie boleć? To chyba Ciebie boli dupa, że masz jakąś misje wbitą do łba, że musisz wszystkich poprawiać. Pan alfa i omega, ostoja wykopu. Panteon
@Gumbas: nie muszę, zwyczajnie chce poprawiać aby ludzie się czegoś uczyli i dowiadywali, a nie tylko ciągle czuli że są ekspertami bo coś gdzieś przeczytali. Jeśli nikt nie będzie takich dzbanów poprawiać i będą uważać że mają rację to niestety będzie z tego tylko coraz więcej mitów i glupiego pieprzenia wszędzie.
Przyznaj sam ilu masz zapewne w rodzinie takich typowych wujków januszy ekspertów od wszystkiego którzy tylko swoją wiedzę opierają na
@Amatorro: było go widać na fr24 i ads-b exchange, ale przestał być widoczny na fr24 przed lądowaniem. Zresztą to samolot transportowy i jego lot nie jest zbytnio tajemnicą. Tajemnicą jest to co miał w środku i gdzie to później jedzie. Jakby to miała być tajemnica to by przylecieli w nocy jak ludzie śpią, a nie za dnia.
@Andczej dobrze, może i masz racje w tym temacie, ja akurat nie wypowiadałem się na ten temat w ogóle. Rozumiem też o co chodzi Tobie z tymi januszami. Zgadzam się z Tobą tutaj w 100%. Może i ja się trochę #!$%@?łem nie potrzebnie. Mea culpa. Poprostu nie wiem, czy to ja mam takiego farta i praktycznie w każdym wątku w jaki wejdę to widzę jak toczysz walkę i próbujesz uświadamiać. Może to
ja akurat nie wypowiadałem się na ten temat w ogóle.


@Gumbas: owszem ale wywołałeś mnie w pewien sposób

Rozumiem też o co chodzi Tobie z tymi januszami. Zgadzam się z Tobą tutaj w 100%


szanuje

Może i ja się trochę #!$%@?łem nie potrzebnie.


zdecydowanie

czy to ja mam takiego farta i praktycznie w każdym wątku w jaki wejdę to widzę jak toczysz walkę i próbujesz uświadamiać.


może poprostu przeglądamy takie same
@Andczej no i wszycho. Mam nadzieję, że nie obraziłeś się ;)

Ale może dla zdrowia psychicznego, czasem przystopuj walkę z wiatrakami ;) jak sam pewnie dobrze wiesz jak ktoś się uprze to go nie przegadasz, nie wmówisz mu, że białe jest białe a czarne jest czarne ;)
Ale może dla zdrowia psychicznego


Jest bardzo stabilne

ktoś się uprze to go nie przegadasz


@Gumbas: od kiedy zacząłem moją pierwszą walkę z wykopowym mitem że niby VAT jest od 22/45€ i że zaznaczenie że przesyłka to gift pomaga, obiecałem sobie że nie będę odpuszczać