Wpis z mikrobloga

@nick230: gość się normalnie pyta i oczywiście #!$%@? się zamiast sensowne odpowiedzi. Rozumiem, że OP nie może już nic zrobić i generalnie to przegrał życie i ma nie zadawać głupich pytań?

Jeden mirek co robił znalezisko nt. tego dlaczego złoty jest słaby (nie mogę tego znaleźć zasugerował przeczekanie sytuacji do momentu jakieś korekty naszej waluty i później zacząć powoli ją dywersyfikować.
@nick230:
za 100 000 zł kupisz dzisiaj 19 904 €.

Na samym przewalutowaniu sobie sprawdź ile stracisz już dziś, jakbyś sie za kilka godzin rozmyślił i chciał to sprzedać (pewnie online w jakimś kantorze będzie mniejsza strata).

Za dwa tygodnie złotówka sie uspokoi i euro spadnie na 4,70zł.

19 904 x 4,70 = 93 548 zł jesteś w plecy 6500zł za decyzję kupna na górce.
Minął miesiąc, nadal wojna trwa, euro
ravau - @nick230:
za 100 000 zł kupisz dzisiaj 19 904 €.

Na samym przewalutowaniu...

źródło: comment_1646738945SIAiKb3fo4e2uVNa5brifp.jpg

Pobierz
@nick230: Na Twoim miejscu bym nie wymieniał tych pieniędzy na waluty obecnie. Wszyscy wokół Ciebie mogą szaleć, kupować waluty, złoto, itd., ale teraz według mnie jest nieodpowiednia pora (przynajmniej na waluty). Oczywiście mogę się mylić, bo nie mam kryształowej kuli.

Sam mam wolnej gotówki niespełna 100k, które leżą u mnie na koncie i w zasadzie sobie tracą na wartości, ale staram się nie popadać w panikę i pomału szykuję się do