Wpis z mikrobloga

@ravau: nie chce zarobić, chcę jak najmniej stracić. Nie wymieniałem wcześniej bo dla zdrowia trochę się odłączyłem od mediów, mała przerwa. I też nie sądziłem, az tyle skoczy. 3.5k to mniej niż 1/4 mojej wypłaty do ręki. Nie wiem czy przy takich zarobkach w ogóle powinienem teraz interweniować xD
  • Odpowiedz
@nick230: przespałeś i ja tez przespałem ten moment. Fakt jest taki, że mamy obecnie w okolicach najwyższych cen euro/pln oraz USD/pln i tak jak odpisał Ci @ravau dzisiaj już na samej wymienię możesz stracić. Oczywiście nie musisz straci bo jeżeli uważasz, ze euro poleci zaraz znowu do góry to możesz zyskać. Teraz musisz podjąć samemu decyzje czy ryzykujesz i kupujesz euro(jeżeli mieszkasz blisko granicy z de, to w najgorszym
  • Odpowiedz
@nick230 Większość mówi żeby teraz nie wymieniać bo drożej nie będzie. Większość też mówiła 2 tygodnie temu żeby nie tankować do pełna. Moim zdaniem nic nie jest oczywiste. Pewnie złoty zyska troche po zmianie stóp ale co będzie dalej nie wiadomo. Zawsze możesz wymienić połowę tej kasy aby mieć poczucie bezpieczeństwa ale też nie ryzykować dużą stratą na kursie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nick230: olej waluty, na tym nie zarobisz, no chyba że chcesz uchronić kapitał. Kupuj akcje firm wzrostowych typu Apple. Teraz jest ostatni moment by kupić, bo jest korekta.
  • Odpowiedz
@nick230: wymieniłem 2 miesiące temu część - zgodnie ze swoją oceną ryzyka ruchu kursu. Teraz zastanawiam się, czy nie przerzucić części na złotówki, ale to chyba jeszcze nie ten moment
  • Odpowiedz